לוח זמנים - קו 236 ת. רכבת בת גלים←אוניברסיטה/רב תכליתי
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ת. רכבת בת גלים | 07:13 | 09:20 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 | 15:05 | 16:10 | 17:10 |
עליית הנוער/מסוף אוטובוסים | 07:14 | 09:21 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 16:11 | 17:11 |
דרך יפו/תל אביב | 07:17 | 09:24 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:14 | 17:14 |
המגינים/עין דור | 07:19 | 09:26 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:16 | 17:16 |
המגינים/הבנקים | 07:20 | 09:27 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:17 | 17:17 |
המגינים/ככר ההגנה | 07:21 | 09:28 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:18 | 17:18 |
קרית הממשלה/פל ים | 07:22 | 09:29 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:19 | 17:19 |
פלים/קיבוץ גלויות | 07:24 | 09:31 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:21 | 17:21 |
חטיבת גולני/מחלף חירם | 07:25 | 09:32 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:22 | 17:22 |
נחל גיבורים/חטיבת גולני | 07:26 | 09:33 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:23 | 17:23 |
גרנד קניון/שמחה גולן | 07:33 | 09:40 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:30 | 17:30 |
גרנד קניון/שמחה גולן | 07:36 | 09:43 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:33 | 17:33 |
גרנד קניון/רופין | 07:38 | 09:45 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:35 | 17:35 |
היכל הספורט/פיקא | 07:40 | 09:47 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:37 | 17:37 |
פיקא/הראל | 07:42 | 09:49 | 10:34 | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:39 | 17:39 |
חורב/פרויד | 07:45 | 09:52 | 10:37 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 14:37 | 15:37 | 16:42 | 17:42 |
חורב/אידר | 07:46 | 09:53 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:43 | 17:43 |
חורב/גבעת דאונס | 07:47 | 09:54 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:39 | 16:44 | 17:44 |
אבא חושי/ווטסון | 07:48 | 09:55 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:45 | 17:45 |
אבא חושי/קויפמן | 07:48 | 09:55 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:45 | 17:45 |
אבא חושי/איינשטיין א | 07:49 | 09:56 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:46 | 17:46 |
אבא חושי/איינשטיין ב | 07:50 | 09:57 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:47 | 17:47 |
אבא חושי/חנה רובינא | 07:51 | 09:58 | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 14:43 | 15:43 | 16:48 | 17:48 |
אבא חושי/טהון | 07:52 | 09:59 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:49 | 17:49 |
אבא חושי/דניה | 07:52 | 09:59 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:49 | 17:49 |
אבא חושי/שבדיה | 07:54 | 10:01 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:46 | 16:51 | 17:51 |
אוניברסיטה/איי. בי. אם | 07:56 | 10:03 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:48 | 16:53 | 17:53 |
אוניברסיטה/מגדל אשכול | 07:58 | 10:05 | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:50 | 16:55 | 17:55 |
אוניברסיטה/רב תכליתי | 07:59 | 10:06 | 10:51 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:51 | 15:51 | 16:56 | 17:56 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 236 (ת. רכבת בת גלים←אוניברסיטה/רב תכליתי)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 236 לכיוון ת. רכבת בת גלים←אוניברסיטה/רב תכליתי של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. רכבת בת גלים לתחנת אוניברסיטה/רב תכליתי. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.