239
לוח זמנים של קו 239
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 | יציאה #15 | יציאה #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ | 06:00 | 06:30 | 07:15 | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:15 |
כנף/ברוש | 06:08 | 06:38 | 07:23 | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | 19:08 | 20:23 |
שדה תעופה בן גוריון/טרמינל 1 | 06:17 | 06:47 | 07:32 | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:17 | 20:32 |
נתב''ג/טרמינל 2 | 06:20 | 06:50 | 07:35 | 08:20 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:20 | 20:35 |
שרון/גולן | 06:23 | 06:53 | 07:38 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 | 20:38 |
צומת אל על | 06:25 | 06:55 | 07:40 | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 | 20:40 |
צומת גינתון | 06:28 | 06:58 | 07:43 | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 | 20:43 |
ד''ר מרדכי וחווה פרימן/החלוץ | 06:29 | 06:59 | 07:44 | 08:29 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:29 | 19:29 | 20:44 |
החשמונאים/קהילת ניו יורק | 06:30 | 07:00 | 07:45 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 20:45 |
בית דיור מוגן | 06:30 | 07:00 | 07:45 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 20:45 |
החשמונאים/שדרות צהל | 06:31 | 07:01 | 07:46 | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:31 | 20:46 |
הנשיא/גרטבול | 06:32 | 07:02 | 07:47 | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 19:32 | 20:47 |
שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי | 06:33 | 07:03 | 07:48 | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 | 16:33 | 17:33 | 18:33 | 19:33 | 20:48 |
ארלוזרוב/ז'בוטינסקי | 06:34 | 07:04 | 07:49 | 08:34 | 09:34 | 10:34 | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | 19:34 | 20:49 |
חיים ארלוזורוב/אהרון פלדמן | 06:35 | 07:05 | 07:50 | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 20:50 |
שלמה המלך/איינשטיין | 06:36 | 07:06 | 07:51 | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:51 |
דוד המלך /שדרות שלמה המלך | 06:36 | 07:06 | 07:51 | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:51 |
דוד המלך/לאה גולדברג | 06:37 | 07:07 | 07:52 | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 14:37 | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 | 19:37 | 20:52 |
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך | 06:38 | 07:08 | 07:53 | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 20:53 |
תחנת רכבת לוד/יוספטל | 06:38 | 07:08 | 07:53 | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 20:53 |
יוספטל/הצנחנים | 06:40 | 07:10 | 07:55 | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:40 | 19:40 | 20:55 |
יוספטל | 06:40 | 07:10 | 07:55 | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:40 | 19:40 | 20:55 |
יוספטל/חברת חשמל | 06:41 | 07:11 | 07:56 | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 | 19:41 | 20:56 |
שדרות הרצל/שיבת ציון | 06:43 | 07:13 | 07:58 | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 | 19:43 | 20:58 |
הרצל/פרנקל | 06:44 | 07:14 | 07:59 | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:44 | 18:44 | 19:44 | 20:59 |
הרצל/וייצמן | 06:45 | 07:15 | 08:00 | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 | 19:45 | 21:00 |
שדרות הרצל/דני מס | 06:46 | 07:16 | 08:01 | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 21:01 |
שדרות הרצל/שפירא | 06:47 | 07:17 | 08:02 | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 | 15:47 | 16:47 | 17:47 | 18:47 | 19:47 | 21:02 |
שוק עירוני/שדרות הרצל | 06:48 | 07:18 | 08:03 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 21:03 |
ת. מרכזית רמלה/הורדה | 06:48 | 07:18 | 08:03 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 21:03 |
לוח זמנים לBus קווים (Kavim) - 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 239 לכיוון נמל תעופה בן גוריון←רמלה של קווים (Kavim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ לתחנת ת. מרכזית רמלה/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של קווים (Kavim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 239 מנמל תעופה בן גוריון לרמלה מדי יום בחצות.