251
לוח זמנים - קו 251 אלעד←אשדוד
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון | 06:30 | 11:00 | 13:30 | 14:40 | 16:00 | 21:00 |
בן זכאי/גן אסתר | 06:30 | 11:00 | 13:30 | 14:40 | 16:00 | 21:00 |
רבן יוחנן בן זכאי/הלל | 06:31 | 11:01 | 13:31 | 14:41 | 16:01 | 21:01 |
בן זכאי/בן קיסמא | 06:31 | 11:01 | 13:31 | 14:41 | 16:01 | 21:01 |
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר | 06:32 | 11:02 | 13:32 | 14:42 | 16:02 | 21:02 |
בן זכאי/רבנו בחיי | 06:33 | 11:03 | 13:33 | 14:43 | 16:03 | 21:03 |
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י | 06:33 | 11:03 | 13:33 | 14:43 | 16:03 | 21:03 |
בן זכאי/מגדל המים | 06:34 | 11:04 | 13:34 | 14:44 | 16:04 | 21:04 |
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי | 06:35 | 11:05 | 13:35 | 14:45 | 16:05 | 21:05 |
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח | 06:36 | 11:06 | 13:36 | 14:46 | 16:06 | 21:06 |
רשב''י/רבי יהודה הנשיא | 06:37 | 11:07 | 13:37 | 14:47 | 16:07 | 21:07 |
רבי פנחס בן יאיר/רמב''ם | 06:37 | 11:07 | 13:37 | 14:47 | 16:07 | 21:07 |
מאיר/רבי פנחס בן יאיר | 06:39 | 11:09 | 13:39 | 14:49 | 16:09 | 21:09 |
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול | 06:39 | 11:09 | 13:39 | 14:49 | 16:09 | 21:09 |
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא | 06:40 | 11:10 | 13:40 | 14:50 | 16:10 | 21:10 |
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל | 06:41 | 11:11 | 13:41 | 14:51 | 16:11 | 21:11 |
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא | 06:41 | 11:11 | 13:41 | 14:51 | 16:11 | 21:11 |
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל | 06:42 | 11:12 | 13:42 | 14:52 | 16:12 | 21:12 |
צומת אלעד | 06:42 | 11:12 | 13:42 | 14:52 | 16:12 | 21:12 |
צומת שוהם | 06:47 | 11:17 | 13:47 | 14:57 | 16:17 | 21:17 |
כפר טרומן | 06:53 | 11:23 | 13:53 | 15:03 | 16:23 | 21:23 |
צומת אל על | 06:54 | 11:24 | 13:54 | 15:04 | 16:24 | 21:24 |
צומת גינתון | 06:57 | 11:27 | 13:57 | 15:07 | 16:27 | 21:27 |
שדרות יחד שבטי ישראל/הרב עובדיה יוסף | 07:00 | 11:30 | 14:00 | 15:10 | 16:30 | 21:30 |
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט יהודה | 07:01 | 11:31 | 14:01 | 15:11 | 16:31 | 21:31 |
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון | 07:02 | 11:32 | 14:02 | 15:12 | 16:32 | 21:32 |
צומת אחיסמך | 07:04 | 11:34 | 14:04 | 15:14 | 16:34 | 21:34 |
צומת מצליח | 07:07 | 11:37 | 14:07 | 15:17 | 16:37 | 21:37 |
ההגנה/דרך מנחם בגין | 07:18 | 11:48 | 14:18 | 15:28 | 16:48 | 21:48 |
ההגנה/חי''ש | 07:19 | 11:49 | 14:19 | 15:29 | 16:49 | 21:49 |
ההגנה/חיים סירני | 07:19 | 11:49 | 14:19 | 15:29 | 16:49 | 21:49 |
ההגנה/וייסבורג | 07:20 | 11:50 | 14:20 | 15:30 | 16:50 | 21:50 |
ההגנה/מנוחה ונחלה | 07:20 | 11:50 | 14:20 | 15:30 | 16:50 | 21:50 |
עזרא/וייס יום טוב | 07:21 | 11:51 | 14:21 | 15:31 | 16:51 | 21:51 |
הרצל/שדרות יעקבי | 07:25 | 11:55 | 14:25 | 15:35 | 16:55 | 21:55 |
צומת בילו/כביש 40 | 07:29 | 11:59 | 14:29 | 15:39 | 16:59 | 21:59 |
צומת ברנר | 07:30 | 12:00 | 14:30 | 15:40 | 17:00 | 22:00 |
הרצל/ויצמן | 07:36 | 12:06 | 14:36 | 15:46 | 17:06 | 22:06 |
תחנה מרכזית גדרה | 07:37 | 12:07 | 14:37 | 15:47 | 17:07 | 22:07 |
מחלף גדרה למערב | 07:39 | 12:09 | 14:39 | 15:49 | 17:09 | 22:09 |
מחלף בית רבן למערב | 07:43 | 12:13 | 14:43 | 15:53 | 17:13 | 22:13 |
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי | 07:56 | 12:26 | 14:56 | 16:06 | 17:26 | 22:26 |
הפלמ''ח/גשר עד הלום | 07:56 | 12:26 | 14:56 | 16:06 | 17:26 | 22:26 |
חנה סנש/מבצע חורב | 07:57 | 12:27 | 14:57 | 16:07 | 17:27 | 22:27 |
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים | 07:58 | 12:28 | 14:58 | 16:08 | 17:28 | 22:28 |
יצחק הנשיא/שלמה בן יוסף | 07:59 | 12:29 | 14:59 | 16:09 | 17:29 | 22:29 |
יצחק הנשיא/שדרות הפלמ''ח | 07:59 | 12:29 | 14:59 | 16:09 | 17:29 | 22:29 |
אלתא/רבי שמעון בן שטח | 08:00 | 12:30 | 15:00 | 16:10 | 17:30 | 22:30 |
רבי שמעון בן שטח/רבי יהודה הנשיא | 08:00 | 12:30 | 15:00 | 16:10 | 17:30 | 22:30 |
יהודה הנשיא/הלל | 08:01 | 12:31 | 15:01 | 16:11 | 17:31 | 22:31 |
רבי יהודה הנשיא/רב אשי | 08:01 | 12:31 | 15:01 | 16:11 | 17:31 | 22:31 |
רשב''י/רבי טרפון | 08:02 | 12:32 | 15:02 | 16:12 | 17:32 | 22:32 |
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי | 08:02 | 12:32 | 15:02 | 16:12 | 17:32 | 22:32 |
רשב''י/הרב לוין | 08:03 | 12:33 | 15:03 | 16:13 | 17:33 | 22:33 |
שדרות ירושלים/הרב לוין | 08:04 | 12:34 | 15:04 | 16:14 | 17:34 | 22:34 |
הרותם/החרצית | 08:06 | 12:36 | 15:06 | 16:16 | 17:36 | 22:36 |
הרותם/הצבעוני | 08:07 | 12:37 | 15:07 | 16:17 | 17:37 | 22:37 |
הצבעוני/הכלנית | 08:08 | 12:38 | 15:08 | 16:18 | 17:38 | 22:38 |
הכלנית/הנורית | 08:11 | 12:41 | 15:11 | 16:21 | 17:41 | 22:41 |
ביה''ח אסותא | 08:12 | 12:42 | 15:12 | 16:22 | 17:42 | 22:42 |
רכבת/מסוף ביג - הורדה | 08:15 | 12:45 | 15:15 | 16:25 | 17:45 | 22:45 |
לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 251 (אלעד←אשדוד)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 251 לכיוון אלעד←אשדוד של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון לתחנת רכבת/מסוף ביג - הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 251 מאלעד לאשדוד מדי יום בחצות.