לוח זמנים - קו 296 ירושלים←ביתר עילית
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 |
---|---|---|
חניון הרטום | 06:00 | 06:30 |
הרטום/גולדה מאיר | 06:00 | 06:30 |
שפע חיים/דורש טוב | 06:01 | 06:31 |
אוהל יהושע/זית רענן | 06:02 | 06:32 |
שמגר/אוהל יהושע | 06:03 | 06:33 |
ירמיהו/שמגר | 06:04 | 06:34 |
ירמיהו/הצבי | 06:05 | 06:35 |
גשר המיתרים/שד' הרצל | 06:07 | 06:37 |
אצטדיון טדי/א''ס ביתר | 06:14 | 06:44 |
רוזמרין/לבונה | 06:21 | 06:51 |
כביש 60/הרוזמרין | 06:23 | 06:53 |
דרך האר''י/ כביש 375 | 06:30 | 07:00 |
עירייה | 06:32 | 07:02 |
רבי עקיבא / סלונים | 06:33 | 07:03 |
בית יעקב אהבת חסד | 06:33 | 07:03 |
רבי אלעזר המודעי/החיד''א | 06:34 | 07:04 |
פארק חזון יוסף | 06:34 | 07:04 |
רבי יוחנן בן זכאי/חפץ חיים | 06:35 | 07:05 |
בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי | 06:35 | 07:05 |
טיפת חלב/בבא סאלי | 06:36 | 07:06 |
נדבורנא/ בבא סאלי | 06:36 | 07:06 |
הרבי מנדבורנא א | 06:37 | 07:07 |
הרב אוירבאך/הרבי מנדבורנא | 06:38 | 07:08 |
הרב אוירבאך/חלקת יואב | 06:39 | 07:09 |
כף החיים/מעלות טשכנוב | 06:40 | 07:10 |
כף החיים א | 06:40 | 07:10 |
אגרות משה/מעלות רבי הלל | 06:41 | 07:11 |
אגרות משה / קנייבסקי | 06:42 | 07:12 |
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס | 06:42 | 07:12 |
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק | 06:43 | 07:13 |
ברסלב/אודיטוריום | 06:43 | 07:13 |
דברי חיים/החיד''א | 06:44 | 07:14 |
דברי חיים/ התעוררות תשובה | 06:45 | 07:15 |
האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא | 06:45 | 07:15 |
מעזריטש/שדרות דרך האר''י | 06:47 | 07:17 |
מעזריטש/חיי יצחק | 06:48 | 07:18 |
מעזריטש/הר''ן | 06:49 | 07:19 |
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש | 06:49 | 07:19 |
גני ילדים בית יעקב | 06:50 | 07:20 |
מעזריטש/חב''ד | 06:51 | 07:21 |
מעזריטש/מהרי''ץ | 06:51 | 07:21 |
לובלין א | 06:52 | 07:22 |
החוזה מלובלין/דרכי איש | 06:52 | 07:22 |
החוזה מלובלין/קדושת ציון | 06:53 | 07:23 |
קדושת לוי/ברוק | 06:54 | 07:24 |
קדושת לוי ד | 06:54 | 07:24 |
קדושת לוי/המהרי''ץ | 06:55 | 07:25 |
קדושת לוי / הרב שך | 06:56 | 07:26 |
קדושת לוי ב | 06:57 | 07:27 |
קדושת לוי א | 06:57 | 07:27 |
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי | 06:57 | 07:27 |
קדושת לוי/שלום רב | 06:58 | 07:28 |
בית כנסת חסד לאברהם/קדושת לוי | 06:58 | 07:28 |
קדושת לוי/אוהל שרה | 06:59 | 07:29 |
לוח זמנים לBus קווים (Kavim) - 296 (ירושלים←ביתר עילית)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 296 לכיוון ירושלים←ביתר עילית של קווים (Kavim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת חניון הרטום לתחנת קדושת לוי/אוהל שרה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של קווים (Kavim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 296 מירושלים לביתר עילית מדי יום בחצות.