לוח זמנים - קו 30 הוד השרון←הרצלייה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 |
---|---|---|---|
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי | 06:30 | 07:15 | 08:00 |
ז'בוטינסקי/הציונות | 06:30 | 07:15 | 08:00 |
האגודה/ז'בוטינסקי | 06:31 | 07:16 | 08:01 |
זבוטינסקי/השושנים | 06:32 | 07:17 | 08:02 |
המחתרות/ז'בוטינסקי | 06:33 | 07:18 | 08:03 |
הגנים/השומר | 06:34 | 07:19 | 08:04 |
השומר/הפלמ''ח | 06:35 | 07:20 | 08:05 |
השומר/חטיבת יפתח | 06:36 | 07:21 | 08:06 |
השומר/סיני | 06:37 | 07:22 | 08:07 |
ז'בוטינסקי/השומר | 06:38 | 07:23 | 08:08 |
מגרש כדורגל/המחתרות | 06:40 | 07:25 | 08:10 |
המחתרות/הערבה | 06:41 | 07:26 | 08:11 |
הנרייטה סולד/יורדי הים | 06:41 | 07:26 | 08:11 |
הנרייטה סולד/ההגנה | 06:42 | 07:27 | 08:12 |
הנרייטה סולד/כוכבן | 06:42 | 07:27 | 08:12 |
הבנים/הנרייטה סולד | 06:43 | 07:28 | 08:13 |
הבנים/הלילך | 06:43 | 07:28 | 08:13 |
הבנים/האירוס | 06:44 | 07:29 | 08:14 |
א.ד. גורדון/הבנים | 06:45 | 07:30 | 08:15 |
הבנים/הברוש | 06:45 | 07:30 | 08:15 |
הבנים/בני ברית | 06:46 | 07:31 | 08:16 |
מרכז הוד השרון/הבנים | 06:47 | 07:32 | 08:17 |
דרך מגדיאל/הפרסה | 06:48 | 07:33 | 08:18 |
מסעף בית חולים שלוותה | 06:48 | 07:33 | 08:18 |
דרך מגדיאל/אשכול | 06:49 | 07:34 | 08:19 |
דרך מגדיאל/זקיף | 06:49 | 07:34 | 08:19 |
סוקולוב/הידידות | 06:50 | 07:35 | 08:20 |
סוקולוב/אנצילביץ' | 06:51 | 07:36 | 08:21 |
סוקולוב/שמיר | 06:52 | 07:37 | 08:22 |
מסוף רעננה | 06:56 | 07:41 | 08:26 |
אחוזה/הרב יצחק נסים | 06:58 | 07:43 | 08:28 |
אחוזה/רבוצקי | 06:59 | 07:44 | 08:29 |
מרכז אליאב/שברץ | 07:00 | 07:45 | 08:30 |
עיריית רעננה/אחוזה | 07:01 | 07:46 | 08:31 |
אחוזה/ז'בוטינסקי | 07:02 | 07:47 | 08:32 |
אחוזה/בן גוריון | 07:03 | 07:48 | 08:33 |
אחוזה/מוצקין | 07:05 | 07:50 | 08:35 |
אחוזה/מגדל | 07:06 | 07:51 | 08:36 |
אחוזה/עציון | 07:07 | 07:52 | 08:37 |
בית לוינשטיין/אחוזה | 07:08 | 07:53 | 08:38 |
מרכז מסחרי מול הפארק/דרך ירושלים | 07:09 | 07:54 | 08:39 |
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים | 07:09 | 07:54 | 08:39 |
מנחם בגין/כנפי נשרים | 07:14 | 07:59 | 08:44 |
ז'בוטינסקי/יוסף נבו | 07:19 | 08:04 | 08:49 |
היכל אומנויות הבמה/ז'בוטינסקי | 07:20 | 08:05 | 08:50 |
קאנטרי קלאב/ז'בוטינסקי | 07:21 | 08:06 | 08:51 |
שד. שבעת הכוכבים/בן ציון מיכאלי | 07:21 | 08:06 | 08:51 |
קניון שבעת הכוכבים/בן ציון מיכאלי | 07:22 | 08:07 | 08:52 |
ת. רכבת הרצליה | 07:24 | 08:09 | 08:54 |
שדרות שבעת הכוכבים/משה דיין | 07:25 | 08:10 | 08:55 |
שדרות אבא אבן/אריה שנקר | 07:26 | 08:11 | 08:56 |
משכית/יוחנן הסנדלר | 07:27 | 08:12 | 08:57 |
מדינת היהודים/משכית | 07:29 | 08:14 | 08:59 |
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר | 07:30 | 08:15 | 09:00 |
יהושע בן נון/שד. אבא אבן | 07:32 | 08:17 | 09:02 |
קניון ארנה | 07:35 | 08:20 | 09:05 |
השונית/יורדי ים | 07:35 | 08:20 | 09:05 |
לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 30 (הוד השרון←הרצלייה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 30 לכיוון הוד השרון←הרצלייה של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת תיכון הדרים/ז'בוטינסקי לתחנת השונית/יורדי ים. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 30 מהוד השרון להרצלייה מדי יום בחצות.