317
לוח זמנים - קו 317 ירושלים←מודיעין עילית
לוח זמנים שבת
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
אגרות משה/חזון איש | 19:20 |
אגרות משה/כהנמן | 19:20 |
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים | 19:21 |
מאיר חדש/אגרות משה | 19:22 |
מאיר חדש/חזון איש | 19:22 |
ברכת אברהם | 19:23 |
קהילות יעקב | 19:24 |
דרוק/קהילות יעקב | 19:24 |
דרוק/פתאל | 19:24 |
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי | 19:25 |
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק | 19:25 |
הרב בצלאל זולטי | 19:26 |
הרב בצלאל זולטי/חזון איש | 19:27 |
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי | 19:28 |
חזון איש/האדמור מלובאויטש | 19:28 |
האדמור מלובאויטש/חזון איש | 19:28 |
האדמור מלובאויטש/לפיאן | 19:29 |
האדמור מלובאויטש/דרוק | 19:30 |
שדרות בית הלל/כניסה לעיר | 19:56 |
מסוף עירוני/שדרות בית הלל | 19:56 |
שדרות בית הלל/מסילת ישרים | 19:56 |
שדרות בית הלל/עטרת שלמה | 19:57 |
שדרות בית הלל/חפץ חיים | 19:58 |
חפץ חיים/שדי חמד | 19:58 |
מסילת יוסף א | 19:59 |
מסילת יוסף ב | 20:00 |
מסילת יוסף/מרומי שדה | 20:01 |
מסילת יוסף ד | 20:02 |
גן ילדים/נתיבות המשפט | 20:02 |
נתיבות המשפט/מעלות שמחה | 20:03 |
מעלות שמחה/אבני נזר | 20:04 |
מעלות שמחה/קצות חושן | 20:04 |
חפץ חיים ז | 20:05 |
חפץ חיים/מסילת יוסף | 20:05 |
אבני נזר/חפץ חיים | 20:06 |
אבני נזר ב | 20:06 |
אבני נזר ג | 20:07 |
אבני נזר ד | 20:07 |
אבני נזר/אור החיים | 20:08 |
משך חכמה/השלה | 20:08 |
משך חוכמה ד | 20:09 |
משך חכמה ו | 20:09 |
משך חוכמה ז | 20:10 |
לוח זמנים לBus קווים (Kavim) - 317 (ירושלים←מודיעין עילית)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 317 לכיוון ירושלים←מודיעין עילית של קווים (Kavim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת אגרות משה/חזון איש לתחנת משך חוכמה ז. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של קווים (Kavim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 317 מירושלים למודיעין עילית מדי יום בחצות.