לוח זמנים - קו 347 ירושלים←מודיעין עילית
לוח זמנים לBus קווים (Kavim) - 347 (ירושלים←מודיעין עילית)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 347 לכיוון ירושלים←מודיעין עילית של קווים (Kavim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת אגרות משה/חזון איש לתחנת רמב''ן/שדרות בית שמאי. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של קווים (Kavim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 347 מירושלים למודיעין עילית מדי יום בחצות.
לוח זמנים רביעי ו- שבת
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
אגרות משה/חזון איש | 22:10 |
אגרות משה/כהנמן | 22:10 |
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים | 22:11 |
מאיר חדש/אגרות משה | 22:12 |
מאיר חדש/חזון איש | 22:12 |
ברכת אברהם | 22:13 |
קהילות יעקב | 22:14 |
דרוק/קהילות יעקב | 22:14 |
דרוק/פתאל | 22:14 |
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי | 22:15 |
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק | 22:15 |
הרב בצלאל זולטי | 22:16 |
הרב בצלאל זולטי/חזון איש | 22:17 |
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי | 22:18 |
חזון איש/האדמור מלובאויטש | 22:18 |
האדמור מלובאויטש/חזון איש | 22:18 |
האדמור מלובאויטש/לפיאן | 22:19 |
האדמור מלובאויטש/דרוק | 22:20 |
שדרות בית הלל/כניסה לעיר | 22:45 |
מסילת ישרים/דרך קרית ספר | 22:46 |
ישיבת אהבת תורה/מסילת ישרים | 22:46 |
מסילת ישרים/אוהלי דבורה | 22:47 |
ישיבת חדרה/שערי תשובה | 22:48 |
שערי תשובה/ראשית חכמה | 22:48 |
שערי תשובה/ראשית חכמה | 22:49 |
שערי תשובה/כולל רצופות | 22:49 |
בית ספר החינוך/שערי תשובה | 22:50 |
גרין פארק/הרב מפוניבז | 22:50 |
עיון התלמוד/הרב מפונביז | 22:51 |
חזון אי''ש/אבי עזרי | 22:52 |
אבי עזרי ו | 22:53 |
אבי עזרי ז | 22:54 |
אבי עזרי/מסוף | 22:54 |
חזון אי''ש/הרב אלישיב | 22:56 |
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז | 22:59 |
בית הכנסת קרלין | 22:59 |
כיכר נאות הפסגה/הריטב''א | 23:00 |
הריטב''א/נתיבות שלום | 23:01 |
הריטב''א א | 23:01 |
הריטב''א ב | 23:02 |
מעלות החכמה | 23:03 |
רמב''ן/שדרות בית שמאי | 23:06 |