לוח זמנים - קו 349 תל אביב-יפו←כוכב יאיר
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 |
---|---|---|---|
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים | 15:50 | 16:50 | 18:30 |
המסגר/יד חרוצים | 15:54 | 16:54 | 18:34 |
המסגר/בן אביגדור | 15:55 | 16:55 | 18:35 |
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין | 15:56 | 16:56 | 18:36 |
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין | 15:58 | 16:58 | 18:38 |
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר | 16:01 | 17:01 | 18:41 |
דרך נמיר/פנקס | 16:03 | 17:03 | 18:43 |
דרך נמיר/הרב הרצוג | 16:03 | 17:03 | 18:43 |
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר | 16:06 | 17:06 | 18:46 |
דרך נמיר/אינשטיין | 16:07 | 17:07 | 18:47 |
דרך נמיר/שד' קק''ל | 16:09 | 17:09 | 18:49 |
מכללת לוינסקי/דרך נמיר | 16:12 | 17:12 | 18:52 |
מחלף גלילות/כביש 5 | 16:13 | 17:13 | 18:53 |
מחלף הכפר הירוק | 16:16 | 17:16 | 18:56 |
כביש 4/מחלף מורשה | 16:20 | 17:20 | 19:00 |
בית משפט/טשרניחובסקי | 16:26 | 17:26 | 19:06 |
טשרניחובסקי/ויצמן | 16:27 | 17:27 | 19:07 |
ויצמן / גלר | 16:28 | 17:28 | 19:08 |
וייצמן/גורדון | 16:29 | 17:29 | 19:09 |
קניון ערים/וייצמן | 16:30 | 17:30 | 19:10 |
ויצמן/ירושלים | 16:31 | 17:31 | 19:11 |
וייצמן/רוטשילד | 16:32 | 17:32 | 19:12 |
תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן | 16:33 | 17:33 | 19:13 |
וייצמן/הגליל | 16:33 | 17:33 | 19:13 |
וייצמן/נורדאו | 16:34 | 17:34 | 19:14 |
ויצמן/התע''ש | 16:34 | 17:34 | 19:14 |
קניון ג'י/וייצמן | 16:35 | 17:35 | 19:15 |
קניון ג'י/כביש 55 | 16:35 | 17:35 | 19:15 |
נווה ימין/מזרח | 16:36 | 17:36 | 19:16 |
צומת ניר אליהו | 16:39 | 17:39 | 19:19 |
צומת אייל | 16:43 | 17:43 | 19:23 |
צומת כוכב יאיר | 16:45 | 17:45 | 19:25 |
האילנות/ברוש | 16:46 | 17:46 | 19:26 |
גני ילדים/האילנות | 16:47 | 17:47 | 19:27 |
נוף הרים/סנונית | 16:47 | 17:47 | 19:27 |
נוף הרים/מרגלית | 16:48 | 17:48 | 19:28 |
נוף הרים/נטפים | 16:50 | 17:50 | 19:30 |
נוף הרים/חלוקי נחל | 16:50 | 17:50 | 19:30 |
שד. הדקלים/גבעון | 16:51 | 17:51 | 19:31 |
שד. הדקלים/הפסגות | 16:52 | 17:52 | 19:32 |
שד. הדקלים/האילנות | 16:53 | 17:53 | 19:33 |
שדרות הארץ/שדרות הדקלים | 16:53 | 17:53 | 19:33 |
שדרות הארץ/דרך הפרחים | 16:54 | 17:54 | 19:34 |
אגוז/אורן | 16:57 | 17:57 | 19:37 |
אגוז/אלון | 16:58 | 17:58 | 19:38 |
אגוז/אלה | 17:00 | 18:00 | 19:40 |
בית אל/בירנית | 17:01 | 18:01 | 19:41 |
בית אל/בת שלמה | 17:02 | 18:02 | 19:42 |
בית אל/הגלעד | 17:03 | 18:03 | 19:43 |
הגלעד / בית אל | 17:03 | 18:03 | 19:43 |
שדרות הארץ/גלעד | 17:04 | 18:04 | 19:44 |
שדרות הארץ/השפלה | 17:05 | 18:05 | 19:45 |
גלבוע/שבילי גולן | 17:07 | 18:07 | 19:47 |
גלבוע/גולן | 17:10 | 18:10 | 19:50 |
הגלעד/גלבוע | 17:11 | 18:11 | 19:51 |
דן/דקלה | 17:11 | 18:11 | 19:51 |
דן/דלתון | 17:13 | 18:13 | 19:53 |
דן/דור | 17:14 | 18:14 | 19:54 |
דרך הפרחים/הלוטם | 17:15 | 18:15 | 19:55 |
דרך הפרחים/הדס | 17:16 | 18:16 | 19:56 |
לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 349 (תל אביב-יפו←כוכב יאיר)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 349 לכיוון תל אביב-יפו←כוכב יאיר של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים לתחנת דרך הפרחים/הדס. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 349 מת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים לדרך הפרחים/הדס מדי יום בחצות.