לוח זמנים - קו 4 חניון חולון/תחנת מוצא←שדרות ירושלים/מפרץ שלמה
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
חניון חולון/תחנת מוצא | 07:15 |
פארק אתגרים/משה דיין | 07:17 |
ארליך/משה דיין | 07:19 |
רבינוביץ'/לסקוב | 07:20 |
רבינוביץ'/היהלום | 07:20 |
מרכז סאדאב/רבינוביץ' | 07:21 |
רבינוביץ'/שד' בן גוריון | 07:21 |
אהרונוביץ'/משה דיין | 07:22 |
ארבע ארצות/דולפין | 07:24 |
הסנהדרין/הסבוראים | 07:25 |
התנאים/האמוראים | 07:26 |
מקס וג'סי הכהן/אהרונוביץ' | 07:28 |
אהרונוביץ'/הציונות | 07:29 |
אהרונוביץ'/דוד רמז | 07:31 |
אהרונוביץ'/הופיין | 07:31 |
עיריית חולון/ויצמן | 07:32 |
ויצמן/ההסתדרות | 07:33 |
ויצמן/סוקולוב | 07:34 |
שנקר/סוקולוב | 07:36 |
שנקר/ההסתדרות | 07:37 |
ההסתדרות/חנקין | 07:38 |
ההסתדרות/ראש פינה | 07:39 |
גאולים/ההסתדרות | 07:41 |
גאולים/שדרות ירושלים | 07:41 |
אורט למדעים/שדרות ירושלים | 07:42 |
בצלאל/הנביאים | 07:43 |
הנביאים/דבורה הנביאה | 07:44 |
דבורה הנביאה/הנביאים | 07:45 |
השופטים/דבורה הנביאה | 07:45 |
ירמיהו/השופטים | 07:47 |
ירמיהו/גדעון | 07:48 |
ירמיהו/פרופ' שור | 07:49 |
פרופ' שור/ירמיהו | 07:50 |
פרופ' שור/הפלד | 07:51 |
הפלד/האופן | 07:52 |
הפלד/המלאכה | 07:52 |
המרכבה/המלאכה | 07:54 |
המרכבה/הבנאי | 07:55 |
המרכבה/המשביר | 07:56 |
המשביר/החופר | 07:57 |
הבנאי/המשביר | 07:58 |
הבנאי/האורגים | 07:58 |
האורגים/הסתת | 07:59 |
שד' ירושלים/אלופי צה''ל | 08:01 |
שד' ירושלים/הלהב | 08:03 |
שדרות ירושלים/מפרץ שלמה | 08:03 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 4 (חניון חולון/תחנת מוצא←שדרות ירושלים/מפרץ שלמה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 4 לכיוון חניון חולון/תחנת מוצא←שדרות ירושלים/מפרץ שלמה של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת חניון חולון/תחנת מוצא לתחנת שדרות ירושלים/מפרץ שלמה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.