463
לוח זמנים של קו 463 לוח זמנים ראשון עד רביעי תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 יציאה #6 יציאה #7 חממות 06:15 07:00 09:00 11:30 14:30 16:30 19:00 שכונה 18 06:15 07:00 09:00 11:30 14:30 16:30 19:00 תיכון אלנג'אח 06:16 07:01 09:01 11:31 14:31 16:31 19:01 מסגד אל סלאם 06:17 07:02 09:02 11:32 14:32 16:32 19:02 גן ילדים/יצחק רבין 06:17 07:02 09:02 11:32 14:32 16:32 19:02 שכונה 34 06:18 07:03 09:03 11:33 14:33 16:33 19:03 בית ספר אבן סינא 06:19 07:04 09:04 11:34 14:34 16:34 19:04 מסגד אל רחמה 06:21 07:06 09:06 11:36 14:36 16:36 19:06 שכונה 26 דרום 06:22 07:07 09:07 11:37 14:37 16:37 19:07 בית ספר אל נור 06:23 07:08 09:08 11:38 14:38 16:38 19:08 מסגד אל אח'א 06:23 07:08 09:08 11:38 14:38 16:38 19:08 קופת חולים כללית 06:25 07:10 09:10 11:40 14:40 16:40 19:10 בית ספר אל חיכמה 06:25 07:10 09:10 11:40 14:40 16:40 19:10 מסגד אלחסאן 06:26 07:11 09:11 11:41 14:41 16:41 19:11 שוק עירוני 06:27 07:12 09:12 11:42 14:42 16:42 19:12 מתנ''ס מרכז העיר 06:28 07:13 09:13 11:43 14:43 16:43 19:13 בית ספר אבן ח'לדון 06:28 07:13 09:13 11:43 14:43 16:43 19:13 בית ספר טכנולוגי עמל 06:29 07:14 09:14 11:44 14:44 16:44 19:14 משטרת רהט 06:30 07:15 09:15 11:45 14:45 16:45 19:15 בית ספר אל הוזייל 06:31 07:16 09:16 11:46 14:46 16:46 19:16 צומת שובל 06:32 07:17 09:17 11:47 14:47 16:47 19:17 צומת א-זיאדנה רהט 06:33 07:18 09:18 11:48 14:48 16:48 19:18 כפר הנוער עדנים 06:34 07:19 09:19 11:49 14:49 16:49 19:19 צומת בית קמה למערב 06:35 07:20 09:20 11:50 14:50 16:50 19:20 צומת שדה צבי 06:37 07:22 09:22 11:52 14:52 16:52 19:22 קיבוץ רוחמה/חדר אוכל 06:46 07:31 09:31 12:01 15:01 17:01 19:31 רוחמה 06:47 07:32 09:32 12:02 15:02 17:02 19:32 צומת קיבוץ רוחמה 06:48 07:33 09:33 12:03 15:03 17:03 19:33 קיבוץ דורות 06:53 07:38 09:38 12:08 15:08 17:08 19:38 צומת קיבוץ דורות 06:55 07:40 09:40 12:10 15:10 17:10 19:40 צומת דורות - 07:43 09:43 12:13 - 17:13 19:43 קהילת מילנו/בריסל 07:00 - - - 15:15 - - פראג/פריז 07:01 - - - 15:16 - - קהילת מילנו/דבלין 07:04 - - - 15:19 - - קהילת מילנו/מדריד 07:04 - - - 15:19 - - בריסל/רומא 07:05 - - - 15:20 - - מועצה אזורית שער הנגב - 07:45 09:45 12:15 - 17:15 19:45 מכללת ספיר 07:09 07:46 09:46 12:16 15:24 17:16 19:46 צומת שער הנגב 07:10 07:47 09:47 12:17 15:25 17:17 19:47 ת. רכבת שדרות/בגין 07:10 07:47 09:47 12:17 15:25 17:17 19:47 בגין/הרצל 07:12 07:49 09:49 12:19 15:27 17:19 19:49 דרך מנחם בגין/שוק 07:13 07:50 09:50 12:20 15:28 17:20 19:50 מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין 07:13 07:50 09:50 12:20 15:28 17:20 19:50
לוח זמנים חמישי תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 יציאה #6 יציאה #7 חממות 06:15 07:00 09:00 11:30 14:30 16:30 20:00 שכונה 18 06:15 07:00 09:00 11:30 14:30 16:30 20:00 תיכון אלנג'אח 06:16 07:01 09:01 11:31 14:31 16:31 20:01 מסגד אל סלאם 06:17 07:02 09:02 11:32 14:32 16:32 20:02 גן ילדים/יצחק רבין 06:17 07:02 09:02 11:32 14:32 16:32 20:02 שכונה 34 06:18 07:03 09:03 11:33 14:33 16:33 20:03 בית ספר אבן סינא 06:19 07:04 09:04 11:34 14:34 16:34 20:04 מסגד אל רחמה 06:21 07:06 09:06 11:36 14:36 16:36 20:06 שכונה 26 דרום 06:22 07:07 09:07 11:37 14:37 16:37 20:07 בית ספר אל נור 06:23 07:08 09:08 11:38 14:38 16:38 20:08 מסגד אל אח'א 06:23 07:08 09:08 11:38 14:38 16:38 20:08 קופת חולים כללית 06:25 07:10 09:10 11:40 14:40 16:40 20:10 בית ספר אל חיכמה 06:25 07:10 09:10 11:40 14:40 16:40 20:10 מסגד אלחסאן 06:26 07:11 09:11 11:41 14:41 16:41 20:11 שוק עירוני 06:27 07:12 09:12 11:42 14:42 16:42 20:12 מתנ''ס מרכז העיר 06:28 07:13 09:13 11:43 14:43 16:43 20:13 בית ספר אבן ח'לדון 06:28 07:13 09:13 11:43 14:43 16:43 20:13 בית ספר טכנולוגי עמל 06:29 07:14 09:14 11:44 14:44 16:44 20:14 משטרת רהט 06:30 07:15 09:15 11:45 14:45 16:45 20:15 בית ספר אל הוזייל 06:31 07:16 09:16 11:46 14:46 16:46 20:16 צומת שובל 06:32 07:17 09:17 11:47 14:47 16:47 20:17 צומת א-זיאדנה רהט 06:33 07:18 09:18 11:48 14:48 16:48 20:18 כפר הנוער עדנים 06:34 07:19 09:19 11:49 14:49 16:49 20:19 צומת בית קמה למערב 06:35 07:20 09:20 11:50 14:50 16:50 20:20 צומת שדה צבי 06:37 07:22 09:22 11:52 14:52 16:52 20:22 קיבוץ רוחמה/חדר אוכל 06:46 07:31 09:31 12:01 15:01 17:01 20:31 רוחמה 06:47 07:32 09:32 12:02 15:02 17:02 20:32 צומת קיבוץ רוחמה 06:48 07:33 09:33 12:03 15:03 17:03 20:33 קיבוץ דורות 06:53 07:38 09:38 12:08 15:08 17:08 20:38 צומת קיבוץ דורות 06:55 07:40 09:40 12:10 15:10 17:10 20:40 צומת דורות - 07:43 09:43 12:13 - 17:13 20:43 קהילת מילנו/בריסל 07:00 - - - 15:15 - - פראג/פריז 07:01 - - - 15:16 - - קהילת מילנו/דבלין 07:04 - - - 15:19 - - קהילת מילנו/מדריד 07:04 - - - 15:19 - - בריסל/רומא 07:05 - - - 15:20 - - מועצה אזורית שער הנגב - 07:45 09:45 12:15 - 17:15 20:45 מכללת ספיר 07:09 07:46 09:46 12:16 15:24 17:16 20:46 צומת שער הנגב 07:10 07:47 09:47 12:17 15:25 17:17 20:47 ת. רכבת שדרות/בגין 07:10 07:47 09:47 12:17 15:25 17:17 20:47 בגין/הרצל 07:12 07:49 09:49 12:19 15:27 17:19 20:49 דרך מנחם בגין/שוק 07:13 07:50 09:50 12:20 15:28 17:20 20:50 מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין 07:13 07:50 09:50 12:20 15:28 17:20 20:50
לוח זמנים שישי תחנה יציאה #1 יציאה #2 חממות 07:15 09:00 שכונה 18 07:15 09:00 תיכון אלנג'אח 07:16 09:01 מסגד אל סלאם 07:17 09:02 גן ילדים/יצחק רבין 07:17 09:02 שכונה 34 07:18 09:03 בית ספר אבן סינא 07:19 09:04 מסגד אל רחמה 07:21 09:06 שכונה 26 דרום 07:22 09:07 בית ספר אל נור 07:23 09:08 מסגד אל אח'א 07:23 09:08 קופת חולים כללית 07:25 09:10 בית ספר אל חיכמה 07:25 09:10 מסגד אלחסאן 07:26 09:11 שוק עירוני 07:27 09:12 מתנ''ס מרכז העיר 07:28 09:13 בית ספר אבן ח'לדון 07:28 09:13 בית ספר טכנולוגי עמל 07:29 09:14 משטרת רהט 07:30 09:15 בית ספר אל הוזייל 07:31 09:16 צומת שובל 07:32 09:17 צומת א-זיאדנה רהט 07:33 09:18 כפר הנוער עדנים 07:34 09:19 צומת בית קמה למערב 07:35 09:20 צומת שדה צבי 07:37 09:22 קיבוץ רוחמה/חדר אוכל 07:46 09:31 רוחמה 07:47 09:32 צומת קיבוץ רוחמה 07:48 09:33 קיבוץ דורות 07:53 09:38 צומת קיבוץ דורות 07:55 09:40 צומת דורות 07:58 09:43 מועצה אזורית שער הנגב 08:00 09:45 מכללת ספיר 08:01 09:46 צומת שער הנגב 08:02 09:47 ת. רכבת שדרות/בגין 08:02 09:47 בגין/הרצל 08:04 09:49 דרך מנחם בגין/שוק 08:05 09:50 מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין 08:05 09:50
לוח זמנים לBus גלים (Galeem) - 463 (רהט←שדרות) לוח הזמנים למסלול קו הBus 463 לכיוון רהט←שדרות של גלים (Galeem) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת חממות לתחנת מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של גלים (Galeem) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 463 מרהט לשדרות מדי יום בחצות.
עודכן לאחרונה ב-22 באפריל 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 463