לוח זמנים - קו 50 רחובות←יבנה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
ת. מרכזית רחובות/רציפים | 06:00 | 06:30 | 07:00 | 07:30 | 08:00 | 08:30 |
השוק העירוני/לבקוביץ' | 06:02 | 06:32 | 07:02 | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
הרצל/וייצמן | 06:04 | 06:34 | 07:04 | 07:34 | 08:04 | 08:34 |
משטרה/הרצל | 06:05 | 06:35 | 07:05 | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
מכון וייצמן/דרך יבנה | 06:07 | 06:37 | 07:07 | 07:37 | 08:07 | 08:37 |
דרך יבנה/קק''ל | 06:08 | 06:38 | 07:08 | 07:38 | 08:08 | 08:38 |
דרך יבנה/האצל | 06:08 | 06:38 | 07:08 | 07:38 | 08:08 | 08:38 |
דרך הים/המנוף | 06:09 | 06:39 | 07:09 | 07:39 | 08:09 | 08:39 |
מרכז מסחרי אמריקן סיטי/דרך הים | 06:11 | 06:41 | 07:11 | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
דרך הים/דרך גד פיינשטיין | 06:12 | 06:42 | 07:12 | 07:42 | 08:12 | 08:42 |
דרך הים/גבריאלוב | 06:14 | 06:44 | 07:14 | 07:44 | 08:14 | 08:44 |
מסעף כפר גבירול | 06:16 | 06:46 | 07:16 | 07:46 | 08:16 | 08:46 |
מושב גאליה | 06:17 | 06:47 | 07:17 | 07:47 | 08:17 | 08:47 |
בית גמליאל/כביש 410 | 06:18 | 06:48 | 07:18 | 07:48 | 08:18 | 08:48 |
הנשיאים/גשר ממלוכי | 06:19 | 06:49 | 07:19 | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
העצמאות/הנשיאים | 06:20 | 06:50 | 07:20 | 07:50 | 08:20 | 08:50 |
העצמאות/החרמון | 06:22 | 06:52 | 07:22 | 07:52 | 08:22 | 08:52 |
שדרות הסנהדרין/שדרות העצמאות | 06:22 | 06:52 | 07:22 | 07:52 | 08:22 | 08:52 |
שדרות הסנהדרין/הדרור | 06:23 | 06:53 | 07:23 | 07:53 | 08:23 | 08:53 |
שד. הסנהדרין/שד. ז'בוטינסקי | 06:24 | 06:54 | 07:24 | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
הירדן/הסנהדרין | 06:25 | 06:55 | 07:25 | 07:55 | 08:25 | 08:55 |
הפרת/הירדן | 06:26 | 06:56 | 07:26 | 07:56 | 08:26 | 08:56 |
חידקל/פארן | 06:27 | 06:57 | 07:27 | 07:57 | 08:27 | 08:57 |
נחל הירקון/פארן | 06:29 | 06:59 | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 |
הירקון/דותן | 06:29 | 06:59 | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 |
הירקון/נחל שניר | 06:30 | 07:00 | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 |
נחל פולג/חבצלת החוף | 06:31 | 07:01 | 07:31 | 08:01 | 08:31 | 09:01 |
נחל חריף/נחל שניר | 06:32 | 07:02 | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 |
נחל חריף/פארן | 06:32 | 07:02 | 07:32 | 08:02 | 08:32 | 09:02 |
שידלובסקי/פארן | 06:33 | 07:03 | 07:33 | 08:03 | 08:33 | 09:03 |
ת. מרכזית יבנה | 06:35 | 07:05 | 07:35 | 08:05 | 08:35 | 09:05 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 50 (רחובות←יבנה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 50 לכיוון רחובות←יבנה של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. מרכזית רחובות/רציפים לתחנת ת. מרכזית יבנה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 50 מרחובות ליבנה מדי יום בחצות.