50
לוח זמנים - קו 50 חורפיש←נהרייה לוח זמנים ימי חול תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 מקאם נבי סבלאן 05:30 07:15 11:00 15:00 שכונת חיילים משוחררים א 05:30 07:15 11:00 15:00 כפר ילדים דרוזי 05:31 07:16 11:01 15:01 חיילים משוחררים ב 05:31 07:16 11:01 15:01 חיילים משוחררים ג 05:31 07:16 11:01 15:01 חיילים משוחררים ד 05:32 07:17 11:02 15:02 מקלט ציבורי אלעריד 05:33 07:18 11:03 15:03 בנק 05:34 07:19 11:04 15:04 בנק 05:34 07:19 11:04 15:04 משתלה 05:34 07:19 11:04 15:04 כיכר חורפיש 05:34 07:19 11:04 15:04 צומת אלקוש 05:36 07:21 11:06 15:06 צוריאל א 05:39 07:24 11:09 15:09 צוריאל ב מקלט 4 05:40 07:25 11:10 15:10 צוראיל ג בית כנסת 05:40 07:25 11:10 15:10 צוריאל ד 05:41 07:26 11:11 15:11 מקלט 05:42 07:27 11:12 15:12 צוריאל ה 05:42 07:27 11:12 15:12 משק תרנוגלות 05:42 07:27 11:12 15:12 מסעף צוריאל 05:43 07:28 11:13 15:13 צומת חוסן 05:45 07:30 11:15 15:15 צומת תפן 05:46 07:31 11:16 15:16 מסעף מעלות צפון 05:47 07:32 11:17 15:17 כניסה מזרחית 05:49 07:34 11:19 15:19 אלמרגי/טריק אלמזארע 05:50 07:35 11:20 15:20 אלבטחאא/טריק אלברקה 05:51 07:36 11:21 15:21 דרב אלחמרה/אלבטחאא 05:51 07:36 11:21 15:21 דרב אלחמרה 05:52 07:37 11:22 15:22 רשות הדואר/אלג'מאלון 05:53 07:38 11:23 15:23 דרך מונפורט/מרכז מסחרי 05:53 07:38 11:23 15:23 דרך מונפורט/טריק אלסידה 05:54 07:39 11:24 15:24 מסעף מעליא 05:54 07:39 11:24 15:24 דהר 05:57 07:42 11:27 15:27 מסעף נווה זיו 05:58 07:43 11:28 15:28 משתלת כברי 06:00 07:45 11:30 15:30 צומת כברי 06:01 07:46 11:31 15:31 מרכז רפואי גליל 06:04 07:49 11:34 15:34 שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים 06:04 07:49 11:34 15:34 שדרות הנשיא בן צבי/הנגב 06:05 07:50 11:35 15:35 צומת נהריה 06:06 07:51 11:36 15:36 ת. מרכזית נהריה/רציפים 06:08 07:53 11:38 15:38
לוח זמנים שישי תחנה יציאה #1 יציאה #2 מקאם נבי סבלאן 05:00 12:00 שכונת חיילים משוחררים א 05:00 12:00 כפר ילדים דרוזי 05:01 12:01 חיילים משוחררים ב 05:01 12:01 חיילים משוחררים ג 05:01 12:01 חיילים משוחררים ד 05:02 12:02 מקלט ציבורי אלעריד 05:03 12:03 בנק 05:04 12:04 בנק 05:04 12:04 משתלה 05:04 12:04 כיכר חורפיש 05:04 12:04 צומת אלקוש 05:06 12:06 צוריאל א 05:09 12:09 צוריאל ב מקלט 4 05:10 12:10 צוראיל ג בית כנסת 05:10 12:10 צוריאל ד 05:11 12:11 מקלט 05:12 12:12 צוריאל ה 05:12 12:12 משק תרנוגלות 05:12 12:12 מסעף צוריאל 05:13 12:13 צומת חוסן 05:15 12:15 צומת תפן 05:16 12:16 מסעף מעלות צפון 05:17 12:17 כניסה מזרחית 05:19 12:19 אלמרגי/טריק אלמזארע 05:20 12:20 אלבטחאא/טריק אלברקה 05:21 12:21 דרב אלחמרה/אלבטחאא 05:21 12:21 דרב אלחמרה 05:22 12:22 רשות הדואר/אלג'מאלון 05:23 12:23 דרך מונפורט/מרכז מסחרי 05:23 12:23 דרך מונפורט/טריק אלסידה 05:24 12:24 מסעף מעליא 05:24 12:24 דהר 05:27 12:27 מסעף נווה זיו 05:28 12:28 משתלת כברי 05:30 12:30 צומת כברי 05:31 12:31 מרכז רפואי גליל 05:34 12:34 שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים 05:34 12:34 שדרות הנשיא בן צבי/הנגב 05:35 12:35 צומת נהריה 05:36 12:36 ת. מרכזית נהריה/רציפים 05:38 12:38
לוח זמנים שבת תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 מקאם נבי סבלאן 11:00 14:00 21:20 שכונת חיילים משוחררים א 11:00 14:00 21:20 כפר ילדים דרוזי 11:01 14:01 21:21 חיילים משוחררים ב 11:01 14:01 21:21 חיילים משוחררים ג 11:01 14:01 21:21 חיילים משוחררים ד 11:02 14:02 21:22 מקלט ציבורי אלעריד 11:03 14:03 21:23 בנק 11:04 14:04 21:24 בנק 11:04 14:04 21:24 משתלה 11:04 14:04 21:24 כיכר חורפיש 11:04 14:04 21:24 צומת אלקוש 11:06 14:06 21:26 צוריאל א - - 21:29 צוריאל ב מקלט 4 - - 21:30 צוראיל ג בית כנסת - - 21:30 צוריאל ד - - 21:31 מקלט - - 21:32 צוריאל ה - - 21:32 משק תרנוגלות - - 21:32 מסעף צוריאל 11:08 14:08 21:33 צומת חוסן 11:10 14:10 21:35 צומת תפן 11:11 14:11 21:36 מחלף יפה נוף 11:11 14:11 - מסעף מעלות צפון 11:12 14:12 21:37 כניסה מזרחית 11:14 14:14 21:39 אלמרגי/טריק אלמזארע 11:15 14:15 21:40 אלבטחאא/טריק אלברקה 11:15 14:15 21:41 דרב אלחמרה/אלבטחאא 11:16 14:16 21:41 דרב אלחמרה 11:17 14:17 21:42 רשות הדואר/אלג'מאלון 11:17 14:17 21:43 דרך מונפורט/מרכז מסחרי 11:18 14:18 21:43 דרך מונפורט/טריק אלסידה 11:18 14:18 21:44 מסעף מעליא 11:19 14:19 21:44 דהר 11:22 14:22 21:47 מסעף נווה זיו 11:23 14:23 21:48 משתלת כברי 11:25 14:25 21:50 צומת כברי 11:26 14:26 21:51 מרכז רפואי גליל 11:29 14:29 21:54 שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים 11:29 14:29 21:54 שדרות הנשיא בן צבי/הנגב 11:30 14:30 21:55 צומת נהריה 11:31 14:31 21:56 ת. מרכזית נהריה/רציפים 11:33 14:33 21:58
לוח זמנים לBus נתיב אקספרס (Nateev Express) - 50 (חורפיש←נהרייה) לוח הזמנים למסלול קו הBus 50 לכיוון חורפיש←נהרייה של נתיב אקספרס (Nateev Express) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מקאם נבי סבלאן לתחנת ת. מרכזית נהריה/רציפים. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של נתיב אקספרס (Nateev Express) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 50 מחורפיש לנהרייה מדי יום בחצות.
עודכן לאחרונה ב-22 באפריל 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 50