לוח זמנים - קו 53 נצר חזני←מזכרת בתיה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
הים/האלמוגים | 04:55 | 05:50 | 06:50 | 07:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 |
האלמוגים/הים | 04:55 | 05:50 | 06:50 | 07:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 |
האלמוגים/בית כנסת | 04:56 | 05:51 | 06:51 | 07:51 | 15:51 | 16:51 | 17:51 |
הצדפים/הים | 04:56 | 05:51 | 06:51 | 07:51 | 15:51 | 16:51 | 17:51 |
יסודות/מזכירות | 04:59 | 05:54 | 06:54 | 07:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 |
מסעף יסודות | 05:01 | 05:56 | 06:56 | 07:56 | 15:56 | 16:56 | 17:56 |
מחנה נחל שורק | 05:02 | 05:57 | 06:57 | 07:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 |
צומת חולדה | 05:04 | 05:59 | 06:59 | 07:59 | 15:59 | 16:59 | 17:59 |
טל שחר מרכז | 05:05 | 06:00 | 07:00 | 08:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 |
צומת חולדה/כביש 411 | 05:07 | 06:02 | 07:02 | 08:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 |
משמר דוד מרכז | 05:08 | 06:03 | 07:03 | 08:03 | 16:03 | 17:03 | 18:03 |
מסעף משמר דוד | 05:09 | 06:04 | 07:04 | 08:04 | 16:04 | 17:04 | 18:04 |
חולדה מרכז | 05:12 | 06:07 | 07:07 | 08:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 |
מסעף חולדה | 05:15 | 06:10 | 07:10 | 08:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 |
שרה טולדנו | 05:18 | 06:13 | 07:13 | 08:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 |
ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה | 05:21 | 06:16 | 07:16 | 08:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 53 (נצר חזני←מזכרת בתיה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 53 לכיוון נצר חזני←מזכרת בתיה של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת הים/האלמוגים לתחנת ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.