554
לוח זמנים של קו 554 לוח זמנים ימי חול תחנה יציאה #1 יציאה #2 מלון יפה נוף 09:30 20:30 מואב/לשם 09:31 20:31 מואב/נוף 09:32 20:32 מואב/הגלעד 09:32 20:32 יהודה/הספורט 09:33 20:33 יהודה/המכבים 09:34 20:34 ירושלים/אלעזר בן יאיר 09:35 20:35 ירושלים/שמעון 09:35 20:35 מעון/תפוח 09:38 20:38 חברון/מעון 09:38 20:38 חברון/נתיב תאנה 09:39 20:39 חברון/נתיב גפן 09:39 20:39 הקנאים/חרוב 09:40 20:40 תלמוד תורה/עוזיהו 09:41 20:41 יהודה/חן 09:42 20:42 צומת ערד 09:43 20:43 אזור תעשיה ערד 09:45 20:45 שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל 10:37 21:37 שדרות גת/משעול הירדן 10:38 21:38 הרב עובדיה יוסף/חידקל 10:39 21:39 הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא 10:39 21:39 אדוריים/רמות דוד 10:40 21:40 שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש 10:42 21:42 שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא 10:43 21:43 מלכי ישראל/יציאה צפונית 10:44 21:44 צומת קוממיות 10:49 21:49 צומת בית חלקיה 11:04 22:04 מסעף יסודות 11:08 22:08 רמת תמיר/שפע חיים 11:37 22:37 שפע חיים/דורש טוב 11:37 22:37 אוהל יהושע/זית רענן 11:38 22:38 שמגר/אוהל יהושע 11:39 22:39 ירמיהו/שמגר 11:40 22:40 ירמיהו/הצבי - 22:41 ת. מרכזית ירושלים/הורדה 11:43 - רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל - 22:45 מרכז שטנר/כנפי נשרים - 22:47 בית ענבר/כנפי נשרים - 22:48 מסוף הר נוף/כנפי נשרים - 22:49
לוח זמנים שישי תחנה יציאה #1 יציאה #2 מלון יפה נוף 06:45 07:30 מואב/לשם 06:46 07:31 מואב/נוף 06:47 07:32 מואב/הגלעד 06:47 07:32 יהודה/הספורט 06:48 07:33 יהודה/המכבים 06:49 07:34 ירושלים/אלעזר בן יאיר 06:50 07:35 ירושלים/שמעון 06:50 07:35 מעון/תפוח 06:53 07:38 חברון/מעון 06:53 07:38 חברון/נתיב תאנה 06:54 07:39 חברון/נתיב גפן 06:54 07:39 הקנאים/חרוב 06:55 07:40 תלמוד תורה/עוזיהו 06:56 07:41 יהודה/חן 06:57 07:42 צומת ערד 06:58 07:43 אזור תעשיה ערד 07:00 07:45 שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל 07:52 08:37 שדרות גת/משעול הירדן 07:53 08:38 הרב עובדיה יוסף/חידקל 07:54 08:39 הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא 07:54 08:39 אדוריים/רמות דוד 07:55 08:40 שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש 07:57 08:42 שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא 07:58 08:43 מלכי ישראל/יציאה צפונית 07:59 08:44 צומת קוממיות 08:04 08:49 צומת בית חלקיה 08:19 09:04 מסעף יסודות 08:23 09:08 רמת תמיר/שפע חיים 08:52 09:37 שפע חיים/דורש טוב 08:52 09:37 אוהל יהושע/זית רענן 08:53 09:38 שמגר/אוהל יהושע 08:54 09:39 ירמיהו/שמגר 08:55 09:40 ת. מרכזית ירושלים/הורדה 08:58 09:43
לוח זמנים שבת תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 מלון יפה נוף 00:00 00:30 01:00 מואב/לשם 00:01 00:31 01:01 מואב/נוף 00:02 00:32 01:02 מואב/הגלעד 00:02 00:32 01:02 יהודה/הספורט 00:03 00:33 01:03 יהודה/המכבים 00:04 00:34 01:04 ירושלים/אלעזר בן יאיר 00:05 00:35 01:05 ירושלים/שמעון 00:05 00:35 01:05 מעון/תפוח 00:08 00:38 01:08 חברון/מעון 00:08 00:38 01:08 חברון/נתיב תאנה 00:09 00:39 01:09 חברון/נתיב גפן 00:09 00:39 01:09 הקנאים/חרוב 00:10 00:40 01:10 תלמוד תורה/עוזיהו 00:11 00:41 01:11 יהודה/חן 00:12 00:42 01:12 צומת ערד 00:13 00:43 01:13 אזור תעשיה ערד 00:15 00:45 01:15 שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל 01:07 01:37 02:07 שדרות גת/משעול הירדן 01:08 01:38 02:08 הרב עובדיה יוסף/חידקל 01:09 01:39 02:09 הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא 01:09 01:39 02:09 אדוריים/רמות דוד 01:10 01:40 02:10 שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש 01:12 01:42 02:12 שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא 01:13 01:43 02:13 מלכי ישראל/יציאה צפונית 01:14 01:44 02:14 צומת קוממיות 01:19 01:49 02:19 צומת בית חלקיה 01:34 02:04 02:34 מסעף יסודות 01:38 02:08 02:38 רמת תמיר/שפע חיים 02:07 02:37 03:07 שפע חיים/דורש טוב 02:07 02:37 03:07 אוהל יהושע/זית רענן 02:08 02:38 03:08 שמגר/אוהל יהושע 02:09 02:39 03:09 ירמיהו/שמגר 02:10 02:40 03:10 ת. מרכזית ירושלים/הורדה 02:13 02:43 03:13
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 554 (ערד←ירושלים) לוח הזמנים למסלול קו הBus 554 לכיוון ערד←ירושלים של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מלון יפה נוף לתחנת מסוף הר נוף/כנפי נשרים. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 554 מערד לירושלים מדי יום בחצות.
עודכן לאחרונה ב-29 באפריל 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 554