577
לוח זמנים - קו 577 אלעד←ירושלים
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 | יציאה #15 | יציאה #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
בן זכאי/גן אסתר | 05:15 | 06:10 | 07:05 | 08:00 | 09:10 | 11:40 | 12:20 | 13:00 | 15:00 | 17:05 | 18:00 | 20:05 | 20:45 | 21:00 | 22:30 | 00:00 |
רבן יוחנן בן זכאי/הלל | 05:15 | 06:10 | 07:05 | 08:00 | 09:10 | 11:40 | 12:20 | 13:00 | 15:00 | 17:05 | 18:00 | 20:05 | 20:45 | 21:00 | 22:30 | 00:00 |
בן זכאי/בן קיסמא | 05:16 | 06:11 | 07:06 | 08:01 | 09:11 | 11:41 | 12:21 | 13:01 | 15:01 | 17:06 | 18:01 | 20:06 | 20:46 | 21:01 | 22:31 | 00:01 |
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר | 05:16 | 06:11 | 07:06 | 08:01 | 09:11 | 11:41 | 12:21 | 13:01 | 15:01 | 17:06 | 18:01 | 20:06 | 20:46 | 21:01 | 22:31 | 00:01 |
בן זכאי/רבנו בחיי | 05:17 | 06:12 | 07:07 | 08:02 | 09:12 | 11:42 | 12:22 | 13:02 | 15:02 | 17:07 | 18:02 | 20:07 | 20:47 | 21:02 | 22:32 | 00:02 |
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י | 05:17 | 06:12 | 07:07 | 08:02 | 09:12 | 11:42 | 12:22 | 13:02 | 15:02 | 17:07 | 18:02 | 20:07 | 20:47 | 21:02 | 22:32 | 00:02 |
בן זכאי/מגדל המים | 05:18 | 06:13 | 07:08 | 08:03 | 09:13 | 11:43 | 12:23 | 13:03 | 15:03 | 17:08 | 18:03 | 20:08 | 20:48 | 21:03 | 22:33 | 00:03 |
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי | 05:19 | 06:14 | 07:09 | 08:04 | 09:14 | 11:44 | 12:24 | 13:04 | 15:04 | 17:09 | 18:04 | 20:09 | 20:49 | 21:04 | 22:34 | 00:04 |
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח | 05:20 | 06:15 | 07:10 | 08:05 | 09:15 | 11:45 | 12:25 | 13:05 | 15:05 | 17:10 | 18:05 | 20:10 | 20:50 | 21:05 | 22:35 | 00:05 |
רשב''י/רבי יהודה הנשיא | 05:21 | 06:16 | 07:11 | 08:06 | 09:16 | 11:46 | 12:26 | 13:06 | 15:06 | 17:11 | 18:06 | 20:11 | 20:51 | 21:06 | 22:36 | 00:06 |
רבי פנחס בן יאיר/רמב''ם | 05:22 | 06:17 | 07:12 | 08:07 | 09:17 | 11:47 | 12:27 | 13:07 | 15:07 | 17:12 | 18:07 | 20:12 | 20:52 | 21:07 | 22:37 | 00:07 |
מאיר/רבי פנחס בן יאיר | 05:23 | 06:18 | 07:13 | 08:08 | 09:18 | 11:48 | 12:28 | 13:08 | 15:08 | 17:13 | 18:08 | 20:13 | 20:53 | 21:08 | 22:38 | 00:08 |
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול | 05:23 | 06:18 | 07:13 | 08:08 | 09:18 | 11:48 | 12:28 | 13:08 | 15:08 | 17:13 | 18:08 | 20:13 | 20:53 | 21:08 | 22:38 | 00:08 |
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא | 05:24 | 06:19 | 07:14 | 08:09 | 09:19 | 11:49 | 12:29 | 13:09 | 15:09 | 17:14 | 18:09 | 20:14 | 20:54 | 21:09 | 22:39 | 00:09 |
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל | 05:25 | 06:20 | 07:15 | 08:10 | 09:20 | 11:50 | 12:30 | 13:10 | 15:10 | 17:15 | 18:10 | 20:15 | 20:55 | 21:10 | 22:40 | 00:10 |
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא | 05:25 | 06:20 | 07:15 | 08:10 | 09:20 | 11:50 | 12:30 | 13:10 | 15:10 | 17:15 | 18:10 | 20:15 | 20:55 | 21:10 | 22:40 | 00:10 |
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל | 05:26 | 06:21 | 07:16 | 08:11 | 09:21 | 11:51 | 12:31 | 13:11 | 15:11 | 17:16 | 18:11 | 20:16 | 20:56 | 21:11 | 22:41 | 00:11 |
צומת שוהם | 05:31 | 06:26 | 07:21 | 08:16 | 09:26 | 11:56 | 12:36 | 13:16 | 15:16 | 17:21 | 18:16 | 20:21 | 21:01 | 21:16 | 22:46 | 00:16 |
מחלף חמד | 05:58 | 06:53 | 07:48 | 08:43 | 09:53 | 12:23 | 13:03 | 13:43 | 15:43 | 17:48 | 18:43 | 20:48 | 21:28 | 21:43 | 23:13 | 00:43 |
שפע חיים/דורש טוב | 06:08 | 07:03 | 07:58 | 08:53 | 10:03 | 12:33 | 13:13 | 13:53 | 15:53 | 17:58 | 18:53 | 20:58 | 21:38 | 21:53 | 23:23 | 00:53 |
אוהל יהושע/זית רענן | 06:09 | 07:04 | 07:59 | 08:54 | 10:04 | 12:34 | 13:14 | 13:54 | 15:54 | 17:59 | 18:54 | 20:59 | 21:39 | 21:54 | 23:24 | 00:54 |
שמגר/אוהל יהושע | 06:10 | 07:05 | 08:00 | 08:55 | 10:05 | 12:35 | 13:15 | 13:55 | 15:55 | 18:00 | 18:55 | 21:00 | 21:40 | 21:55 | 23:25 | 00:55 |
ירמיהו/שמגר | 06:10 | 07:05 | 08:00 | 08:55 | 10:05 | 12:35 | 13:15 | 13:55 | 15:55 | 18:00 | 18:55 | 21:00 | 21:40 | 21:55 | 23:25 | 00:55 |
ירמיהו/הצבי | 06:12 | 07:07 | 08:02 | 08:57 | 10:07 | 12:37 | 13:17 | 13:57 | 15:57 | 18:02 | 18:57 | 21:02 | 21:42 | 21:57 | 23:27 | 00:57 |
שערי ירושלים/ליפתא | 06:13 | 07:08 | 08:03 | 08:58 | 10:08 | 12:38 | 13:18 | 13:58 | 15:58 | 18:03 | 18:58 | 21:03 | 21:43 | 21:58 | 23:28 | 00:58 |
צומת רמות/גולדה | 06:19 | 07:14 | 08:09 | 09:04 | 10:14 | 12:44 | 13:24 | 14:04 | 16:04 | 18:09 | 19:04 | 21:09 | 21:49 | 22:04 | 23:34 | 01:04 |
לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 577 (אלעד←ירושלים)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 577 לכיוון אלעד←ירושלים של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בן זכאי/גן אסתר לתחנת צומת רמות/גולדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 577 מאלעד לירושלים מדי יום בחצות.