68
לוח זמנים - קו 68 מג'דל שמס←בוקעאתא
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 | יציאה #15 | יציאה #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
בית ספר א | 06:01 | 07:01 | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 10:01 | 10:41 | 11:51 | 12:41 | 13:41 | 15:31 | 16:26 | 17:41 | 19:01 | 20:01 | 21:31 |
מג'דל.מגרש כדורגל | 06:01 | 07:01 | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 10:01 | 10:41 | 11:51 | 12:41 | 13:41 | 15:31 | 16:26 | 17:41 | 19:01 | 20:01 | 21:31 |
מרכז ב | 06:01 | 07:01 | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 10:01 | 10:41 | 11:51 | 12:41 | 13:41 | 15:31 | 16:26 | 17:41 | 19:01 | 20:01 | 21:31 |
כיכר המועצה | 06:02 | 07:02 | 08:02 | 08:32 | 09:02 | 10:02 | 10:42 | 11:52 | 12:42 | 13:42 | 15:32 | 16:27 | 17:42 | 19:02 | 20:02 | 21:32 |
עין אל תינע | 06:04 | 07:04 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 10:04 | 10:44 | 11:54 | 12:44 | 13:44 | 15:34 | 16:29 | 17:44 | 19:04 | 20:04 | 21:34 |
שכונה מזרחית ב | 06:05 | 07:05 | 08:05 | 08:35 | 09:05 | 10:05 | 10:45 | 11:55 | 12:45 | 13:45 | 15:35 | 16:30 | 17:45 | 19:05 | 20:05 | 21:35 |
בית ספר אלמנאהל | 06:06 | 07:06 | 08:06 | 08:36 | 09:06 | 10:06 | 10:46 | 11:56 | 12:46 | 13:46 | 15:36 | 16:31 | 17:46 | 19:06 | 20:06 | 21:36 |
כיכר המועצה | 06:07 | 07:07 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 10:07 | 10:47 | 11:57 | 12:47 | 13:47 | 15:37 | 16:32 | 17:47 | 19:07 | 20:07 | 21:37 |
קופ''ח | 06:08 | 07:08 | 08:08 | 08:38 | 09:08 | 10:08 | 10:48 | 11:58 | 12:48 | 13:48 | 15:38 | 16:33 | 17:48 | 19:08 | 20:08 | 21:38 |
מרכז ב | 06:08 | 07:08 | 08:08 | 08:38 | 09:08 | 10:08 | 10:48 | 11:58 | 12:48 | 13:48 | 15:38 | 16:33 | 17:48 | 19:08 | 20:08 | 21:38 |
יציאה מזרחית | 06:09 | 07:09 | 08:09 | 08:39 | 09:09 | 10:09 | 10:49 | 11:59 | 12:49 | 13:49 | 15:39 | 16:34 | 17:49 | 19:09 | 20:09 | 21:39 |
מג'דל/מרכז מזון | 06:11 | 07:11 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 10:11 | 10:51 | 12:01 | 12:51 | 13:51 | 15:41 | 16:36 | 17:51 | 19:11 | 20:11 | 21:41 |
צומת מסעדה | 06:13 | 07:13 | 08:13 | 08:43 | 09:13 | 10:13 | 10:53 | 12:03 | 12:53 | 13:53 | 15:43 | 16:38 | 17:53 | 19:13 | 20:13 | 21:43 |
בי''ס הנדסאים | 06:13 | 07:13 | 08:13 | 08:43 | 09:13 | 10:13 | 10:53 | 12:03 | 12:53 | 13:53 | 15:43 | 16:38 | 17:53 | 19:13 | 20:13 | 21:43 |
שכונה מערבית ג | 06:14 | 07:14 | 08:14 | 08:44 | 09:14 | 10:14 | 10:54 | 12:04 | 12:54 | 13:54 | 15:44 | 16:39 | 17:54 | 19:14 | 20:14 | 21:44 |
שכונה מערבית א | 06:16 | 07:16 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 10:16 | 10:56 | 12:06 | 12:56 | 13:56 | 15:46 | 16:41 | 17:56 | 19:16 | 20:16 | 21:46 |
מועצה | 06:17 | 07:17 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 10:17 | 10:57 | 12:07 | 12:57 | 13:57 | 15:47 | 16:42 | 17:57 | 19:17 | 20:17 | 21:47 |
978/98 | 06:17 | 07:17 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 10:17 | 10:57 | 12:07 | 12:57 | 13:57 | 15:47 | 16:42 | 17:57 | 19:17 | 20:17 | 21:47 |
רחוב 25 ב | 06:20 | 07:20 | 08:20 | 08:50 | 09:20 | 10:20 | 11:00 | 12:10 | 13:00 | 14:00 | 15:50 | 16:45 | 18:00 | 19:20 | 20:20 | 21:50 |
כיכר כניסה צפונית | 06:21 | 07:21 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 10:21 | 11:01 | 12:11 | 13:01 | 14:01 | 15:51 | 16:46 | 18:01 | 19:21 | 20:21 | 21:51 |
בית העם | 06:21 | 07:21 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 10:21 | 11:01 | 12:11 | 13:01 | 14:01 | 15:51 | 16:46 | 18:01 | 19:21 | 20:21 | 21:51 |
בית תפילה אלחאלווה | 06:22 | 07:22 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 10:22 | 11:02 | 12:12 | 13:02 | 14:02 | 15:52 | 16:47 | 18:02 | 19:22 | 20:22 | 21:52 |
מסחר ראשי בוקעתא | 06:25 | 07:25 | 08:25 | 08:55 | 09:25 | 10:25 | 11:05 | 12:15 | 13:05 | 14:05 | 15:55 | 16:50 | 18:05 | 19:25 | 20:25 | 21:55 |
בוקעתא/כביש 2 ב | 06:26 | 07:26 | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 10:26 | 11:06 | 12:16 | 13:06 | 14:06 | 15:56 | 16:51 | 18:06 | 19:26 | 20:26 | 21:56 |
גני ילדים שכונה דרומית | 06:28 | 07:28 | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 10:28 | 11:08 | 12:18 | 13:08 | 14:08 | 15:58 | 16:53 | 18:08 | 19:28 | 20:28 | 21:58 |
בוקעתא כביש 14/כביש 6 | 06:28 | 07:28 | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 10:28 | 11:08 | 12:18 | 13:08 | 14:08 | 15:58 | 16:53 | 18:08 | 19:28 | 20:28 | 21:58 |
בוקעתא כביש 14/כביש 6 | 06:29 | 07:29 | 08:29 | 08:59 | 09:29 | 10:29 | 11:09 | 12:19 | 13:09 | 14:09 | 15:59 | 16:54 | 18:09 | 19:29 | 20:29 | 21:59 |
לוח זמנים שישי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
בית ספר א | 06:01 | 07:01 | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 10:41 | 11:21 | 11:51 | 13:31 | 14:11 | 14:41 |
מג'דל.מגרש כדורגל | 06:01 | 07:01 | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 10:41 | 11:21 | 11:51 | 13:31 | 14:11 | 14:41 |
מרכז ב | 06:01 | 07:01 | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 10:41 | 11:21 | 11:51 | 13:31 | 14:11 | 14:41 |
כיכר המועצה | 06:02 | 07:02 | 08:02 | 08:32 | 09:02 | 10:42 | 11:22 | 11:52 | 13:32 | 14:12 | 14:42 |
עין אל תינע | 06:04 | 07:04 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 10:44 | 11:24 | 11:54 | 13:34 | 14:14 | 14:44 |
שכונה מזרחית ב | 06:05 | 07:05 | 08:05 | 08:35 | 09:05 | 10:45 | 11:25 | 11:55 | 13:35 | 14:15 | 14:45 |
בית ספר אלמנאהל | 06:06 | 07:06 | 08:06 | 08:36 | 09:06 | 10:46 | 11:26 | 11:56 | 13:36 | 14:16 | 14:46 |
כיכר המועצה | 06:07 | 07:07 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 10:47 | 11:27 | 11:57 | 13:37 | 14:17 | 14:47 |
קופ''ח | 06:08 | 07:08 | 08:08 | 08:38 | 09:08 | 10:48 | 11:28 | 11:58 | 13:38 | 14:18 | 14:48 |
מרכז ב | 06:08 | 07:08 | 08:08 | 08:38 | 09:08 | 10:48 | 11:28 | 11:58 | 13:38 | 14:18 | 14:48 |
יציאה מזרחית | 06:09 | 07:09 | 08:09 | 08:39 | 09:09 | 10:49 | 11:29 | 11:59 | 13:39 | 14:19 | 14:49 |
מג'דל/מרכז מזון | 06:11 | 07:11 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 10:51 | 11:31 | 12:01 | 13:41 | 14:21 | 14:51 |
צומת מסעדה | 06:13 | 07:13 | 08:13 | 08:43 | 09:13 | 10:53 | 11:33 | 12:03 | 13:43 | 14:23 | 14:53 |
בי''ס הנדסאים | 06:13 | 07:13 | 08:13 | 08:43 | 09:13 | 10:53 | 11:33 | 12:03 | 13:43 | 14:23 | 14:53 |
שכונה מערבית ג | 06:14 | 07:14 | 08:14 | 08:44 | 09:14 | 10:54 | 11:34 | 12:04 | 13:44 | 14:24 | 14:54 |
שכונה מערבית א | 06:16 | 07:16 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 10:56 | 11:36 | 12:06 | 13:46 | 14:26 | 14:56 |
מועצה | 06:17 | 07:17 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 10:57 | 11:37 | 12:07 | 13:47 | 14:27 | 14:57 |
978/98 | 06:17 | 07:17 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 10:57 | 11:37 | 12:07 | 13:47 | 14:27 | 14:57 |
רחוב 25 ב | 06:20 | 07:20 | 08:20 | 08:50 | 09:20 | 11:00 | 11:40 | 12:10 | 13:50 | 14:30 | 15:00 |
כיכר כניסה צפונית | 06:21 | 07:21 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 11:01 | 11:41 | 12:11 | 13:51 | 14:31 | 15:01 |
בית העם | 06:21 | 07:21 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 11:01 | 11:41 | 12:11 | 13:51 | 14:31 | 15:01 |
בית תפילה אלחאלווה | 06:22 | 07:22 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 11:02 | 11:42 | 12:12 | 13:52 | 14:32 | 15:02 |
מסחר ראשי בוקעתא | 06:25 | 07:25 | 08:25 | 08:55 | 09:25 | 11:05 | 11:45 | 12:15 | 13:55 | 14:35 | 15:05 |
בוקעתא/כביש 2 ב | 06:26 | 07:26 | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 11:06 | 11:46 | 12:16 | 13:56 | 14:36 | 15:06 |
גני ילדים שכונה דרומית | 06:28 | 07:28 | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 11:08 | 11:48 | 12:18 | 13:58 | 14:38 | 15:08 |
בוקעתא כביש 14/כביש 6 | 06:28 | 07:28 | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 11:08 | 11:48 | 12:18 | 13:58 | 14:38 | 15:08 |
בוקעתא כביש 14/כביש 6 | 06:29 | 07:29 | 08:29 | 08:59 | 09:29 | 11:09 | 11:49 | 12:19 | 13:59 | 14:39 | 15:09 |
לוח זמנים לBus מועצה אזורית גולן (Golan) - 68 (מג'דל שמס←בוקעאתא)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 68 לכיוון מג'דל שמס←בוקעאתא של מועצה אזורית גולן (Golan) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בית ספר א לתחנת בית ספר תיכון/בוקעתא. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מועצה אזורית גולן (Golan) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 68 ממג'דל שמס לבוקעאתא מדי יום בחצות.