לוח זמנים - קו 688 באר טוביה←ערד
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 |
---|---|---|---|---|
מכללת אחוה | 13:00 | 16:15 | 17:30 | 19:10 |
צומת אחים | 13:00 | 16:15 | 17:30 | 19:10 |
צומת מלאכי לדרום/כביש 40 | 13:02 | 16:17 | 17:32 | 19:12 |
צומת פלוגות לדרום | 13:12 | 16:27 | 17:45 | 19:22 |
מחלף לקיה למזרח | 13:37 | 16:52 | 18:09 | 19:47 |
צומת לקיה | 13:39 | 16:54 | - | 19:49 |
מרכז מבקרים אריגת הנגב | 13:39 | 16:54 | - | 19:49 |
מועצה מקומית | 13:39 | 16:54 | - | 19:49 |
חלפי לקייה | 13:40 | 16:55 | 18:13 | 19:50 |
מרכז מבקרים רקמת המדבר | 13:40 | 16:55 | 18:18 | 19:50 |
בית ספר עבד רבה | 13:41 | 16:56 | 18:18 | 19:51 |
קופת חולים | 13:41 | 16:56 | 18:19 | 19:51 |
מטע זתים | 13:41 | 16:56 | 18:21 | 19:51 |
מועצה מקומית | 13:42 | 16:57 | 18:21 | 19:52 |
מרכז מבקרים אריגת הנגב | 13:42 | 16:57 | 18:22 | 19:52 |
צומת לקיה | 13:42 | 16:57 | 18:23 | 19:52 |
מחלף מיתר לערד | 13:44 | 16:59 | 18:27 | 19:54 |
אל עטאונה | 13:45 | 17:00 | - | 19:55 |
אזור תעשיה חורה | 13:47 | 17:02 | - | 19:57 |
משתלה/אלסלאם | 13:47 | 17:02 | - | 19:57 |
מרכז מסחרי | 13:48 | 17:03 | - | 19:58 |
מועצה מקומית | 13:48 | 17:03 | - | 19:58 |
מועצה מקומית | 13:48 | 17:03 | - | 19:58 |
צומת חורה | 13:50 | 17:05 | - | 20:00 |
צומת יתיר | 13:52 | 17:07 | - | 20:02 |
נחל סועה | 13:53 | 17:08 | - | 20:03 |
מחלף מולדה | 13:54 | 17:09 | - | 20:04 |
נחל ענים | 13:56 | 17:11 | - | 20:06 |
צומת נבטים | 13:59 | 17:14 | - | 20:09 |
כסייפה אבו רביעה | 14:00 | 17:15 | - | 20:10 |
מחלף כסייפה | 14:00 | 17:15 | 18:39 | 20:10 |
מקורות/תחנת יתיר | 14:03 | 17:18 | 18:41 | 20:13 |
אגבות | 14:04 | 17:19 | 18:42 | 20:14 |
צומת תל ערד מזרח | 14:05 | 17:20 | 18:44 | 20:15 |
פארק ערד | 14:07 | 17:22 | 18:46 | 20:17 |
חוות סוסים | 14:09 | 17:24 | 18:48 | 20:19 |
אזור תעשיה | 14:10 | 17:25 | 18:49 | 20:20 |
יהודה/תחנה מרכזית | 14:11 | 17:26 | 18:51 | 20:21 |
לוח זמנים שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
מכללת אחוה | 14:00 |
צומת אחים | 14:00 |
צומת מלאכי לדרום/כביש 40 | 14:02 |
צומת פלוגות לדרום | 14:12 |
מחלף לקיה למזרח | 14:37 |
צומת לקיה | 14:39 |
מרכז מבקרים אריגת הנגב | 14:39 |
מועצה מקומית | 14:39 |
חלפי לקייה | 14:40 |
מרכז מבקרים רקמת המדבר | 14:40 |
בית ספר עבד רבה | 14:41 |
קופת חולים | 14:41 |
מטע זתים | 14:41 |
מועצה מקומית | 14:42 |
מרכז מבקרים אריגת הנגב | 14:42 |
צומת לקיה | 14:42 |
מחלף מיתר לערד | 14:44 |
אל עטאונה | 14:45 |
אזור תעשיה חורה | 14:47 |
משתלה/אלסלאם | 14:47 |
מרכז מסחרי | 14:48 |
מועצה מקומית | 14:48 |
מועצה מקומית | 14:48 |
צומת חורה | 14:50 |
צומת יתיר | 14:52 |
נחל סועה | 14:53 |
מחלף מולדה | 14:54 |
נחל ענים | 14:56 |
צומת נבטים | 14:59 |
כסייפה אבו רביעה | 15:00 |
מחלף כסייפה | 15:00 |
מקורות/תחנת יתיר | 15:03 |
אגבות | 15:04 |
צומת תל ערד מזרח | 15:05 |
פארק ערד | 15:07 |
חוות סוסים | 15:09 |
אזור תעשיה | 15:10 |
יהודה/תחנה מרכזית | 15:11 |
לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 688 (באר טוביה←ערד)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 688 לכיוון באר טוביה←ערד של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מכללת אחוה לתחנת יהודה/תחנה מרכזית. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 688 ממכללת אחוה ליהודה/תחנה מרכזית מדי יום בחצות.