71
לוח זמנים של קו 71
לוח זמנים שישי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 | יציאה #15 | יציאה #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
השיטה/בית ספר רמות יצחק | 05:15 | 06:00 | 06:30 | 07:00 | 07:25 | 07:50 | 08:15 | 08:45 | 09:15 | 09:45 | 10:15 | 10:45 | 11:15 | 11:45 | 12:15 | 12:45 |
השיטה/מגרשי טניס | 05:15 | 06:00 | 06:30 | 07:00 | 07:25 | 07:50 | 08:15 | 08:45 | 09:15 | 09:45 | 10:15 | 10:45 | 11:15 | 11:45 | 12:15 | 12:45 |
השיטה/הרדוף | 05:15 | 06:00 | 06:30 | 07:00 | 07:25 | 07:50 | 08:15 | 08:45 | 09:15 | 09:45 | 10:15 | 10:45 | 11:15 | 11:45 | 12:15 | 12:45 |
השיטה/הנוריות | 05:16 | 06:01 | 06:31 | 07:01 | 07:26 | 07:51 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 09:46 | 10:16 | 10:46 | 11:16 | 11:46 | 12:16 | 12:46 |
המרגנית | 05:17 | 06:02 | 06:32 | 07:02 | 07:27 | 07:52 | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 09:47 | 10:17 | 10:47 | 11:17 | 11:47 | 12:17 | 12:47 |
המרגנית/צה''ל | 05:18 | 06:03 | 06:33 | 07:03 | 07:28 | 07:53 | 08:18 | 08:48 | 09:18 | 09:48 | 10:18 | 10:48 | 11:18 | 11:48 | 12:18 | 12:48 |
חבצלת/צה''ל | 05:19 | 06:04 | 06:34 | 07:04 | 07:29 | 07:54 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 | 10:19 | 10:49 | 11:19 | 11:49 | 12:19 | 12:49 |
היסמין/הורדים | 05:21 | 06:06 | 06:36 | 07:06 | 07:31 | 07:56 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 09:51 | 10:21 | 10:51 | 11:21 | 11:51 | 12:21 | 12:51 |
הזית/היסמין | 05:23 | 06:08 | 06:38 | 07:08 | 07:33 | 07:58 | 08:23 | 08:53 | 09:23 | 09:53 | 10:23 | 10:53 | 11:23 | 11:53 | 12:23 | 12:53 |
הזית/צה''ל | 05:23 | 06:08 | 06:38 | 07:08 | 07:33 | 07:58 | 08:23 | 08:53 | 09:23 | 09:53 | 10:23 | 10:53 | 11:23 | 11:53 | 12:23 | 12:53 |
צה''ל/ציון | 05:24 | 06:09 | 06:39 | 07:09 | 07:34 | 07:59 | 08:24 | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 10:24 | 10:54 | 11:24 | 11:54 | 12:24 | 12:54 |
צה''ל/אופקים | 05:24 | 06:09 | 06:39 | 07:09 | 07:34 | 07:59 | 08:24 | 08:54 | 09:24 | 09:54 | 10:24 | 10:54 | 11:24 | 11:54 | 12:24 | 12:54 |
צה''ל/עמוס | 05:25 | 06:10 | 06:40 | 07:10 | 07:35 | 08:00 | 08:25 | 08:55 | 09:25 | 09:55 | 10:25 | 10:55 | 11:25 | 11:55 | 12:25 | 12:55 |
עמוס/סיני | 05:26 | 06:11 | 06:41 | 07:11 | 07:36 | 08:01 | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 09:56 | 10:26 | 10:56 | 11:26 | 11:56 | 12:26 | 12:56 |
דרך הטכניון/נתיב הים | 05:27 | 06:12 | 06:42 | 07:12 | 07:37 | 08:02 | 08:27 | 08:57 | 09:27 | 09:57 | 10:27 | 10:57 | 11:27 | 11:57 | 12:27 | 12:57 |
דרך הטכניון/המתמיד | 05:27 | 06:12 | 06:42 | 07:12 | 07:37 | 08:02 | 08:27 | 08:57 | 09:27 | 09:57 | 10:27 | 10:57 | 11:27 | 11:57 | 12:27 | 12:57 |
ההסתדרות/דרך הטכניון | 05:28 | 06:13 | 06:43 | 07:13 | 07:38 | 08:03 | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 09:58 | 10:28 | 10:58 | 11:28 | 11:58 | 12:28 | 12:58 |
מעלה הגיבורים/מצפה | 05:28 | 06:13 | 06:43 | 07:13 | 07:38 | 08:03 | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 09:58 | 10:28 | 10:58 | 11:28 | 11:58 | 12:28 | 12:58 |
מעלה הגיבורים/הקצר | 05:29 | 06:14 | 06:44 | 07:14 | 07:39 | 08:04 | 08:29 | 08:59 | 09:29 | 09:59 | 10:29 | 10:59 | 11:29 | 11:59 | 12:29 | 12:59 |
הקצר/הביטחון | 05:29 | 06:14 | 06:44 | 07:14 | 07:39 | 08:04 | 08:29 | 08:59 | 09:29 | 09:59 | 10:29 | 10:59 | 11:29 | 11:59 | 12:29 | 12:59 |
הביטחון/בר יהודה | 05:30 | 06:15 | 06:45 | 07:15 | 07:40 | 08:05 | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30 | 13:00 |
בר יהודה\המסגר | 05:31 | 06:16 | 06:46 | 07:16 | 07:41 | 08:06 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 | 10:31 | 11:01 | 11:31 | 12:01 | 12:31 | 13:01 |
בר יהודה/הפלדה | 05:31 | 06:16 | 06:46 | 07:16 | 07:41 | 08:06 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 | 10:31 | 11:01 | 11:31 | 12:01 | 12:31 | 13:01 |
צ'ק פוסט | 05:33 | 06:18 | 06:48 | 07:18 | 07:43 | 08:08 | 08:33 | 09:03 | 09:33 | 10:03 | 10:33 | 11:03 | 11:33 | 12:03 | 12:33 | 13:03 |
ההסתדרות/צומת הקריות | 05:34 | 06:19 | 06:49 | 07:19 | 07:44 | 08:09 | 08:34 | 09:04 | 09:34 | 10:04 | 10:34 | 11:04 | 11:34 | 12:04 | 12:34 | 13:04 |
ת. מרכזית המפרץ/הורדה | 05:37 | 06:22 | 06:52 | 07:22 | 07:47 | 08:12 | 08:37 | 09:07 | 09:37 | 10:07 | 10:37 | 11:07 | 11:37 | 12:07 | 12:37 | 13:07 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 71 (נשר←חיפה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 71 לכיוון נשר←חיפה של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת השיטה/בית ספר רמות יצחק לתחנת ת. מרכזית המפרץ/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 71 מנשר לחיפה מדי יום בחצות.