לוח זמנים - קו 72 טולוז/מנחם בגין←שבזי/צלאח
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
טולוז/מנחם בגין | 07:00 |
שאגאל/סרה | 07:00 |
שאגאל/דגה | 07:01 |
שאגאל/קנדינסקי | 07:02 |
שאגאל/פיקסו | 07:03 |
שאגאל/ואן גוך | 07:03 |
הרר/האורן | 07:04 |
הרר/מורן | 07:04 |
הרר/ההדס | 07:04 |
הרר/הרותם | 07:05 |
הרר/היסמין | 07:05 |
מנחם בגין/זקומטי | 07:06 |
מינץ/הרצוג | 07:08 |
בן עמי/הרצוג | 07:09 |
בן עמי/משאש | 07:10 |
בן עמי/אנילביץ | 07:10 |
אנילביץ/יצחק שדה | 07:11 |
ז'בוטינסקי/יבניאלי | 07:12 |
ז'בוטינסקי/אסף שמחוני | 07:12 |
אסף שמחוני/הרב עוזיאל | 07:13 |
איינשטיין/מרכז שביט | 07:14 |
איינשטיין/סמטת יאיר | 07:15 |
מולר/איינשטיין | 07:15 |
נורדאו/חנקין | 07:16 |
חנקין/סוקולוב | 07:17 |
קופת חולים/העצמאות | 07:18 |
המגינים/פינסקר | 07:19 |
הרצל/ארלוזורוב | 07:21 |
הציונות/נורדאו | 07:21 |
זבולון/מרכז קרית אתא | 07:22 |
זבולון/התעלה | 07:24 |
זבולון/קרית פרוסטיג | 07:24 |
זבולון/שיבת ציון | 07:25 |
שפרינצק/נחל נעמן | 07:27 |
שפרינצק/כלניות | 07:28 |
שפרינצק/גד מנלה | 07:29 |
שפרינצק/קישון | 07:30 |
קארו/צלאח | 07:34 |
שבזי/צלאח | 07:35 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 72 (טולוז/מנחם בגין←שבזי/צלאח)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 72 לכיוון טולוז/מנחם בגין←שבזי/צלאח של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת טולוז/מנחם בגין לתחנת שבזי/צלאח. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.