לוח זמנים - קו 76 כוכב הצפון/תמוז←בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
כוכב הצפון/תמוז | 07:15 |
אדר/כוכב השחר | 07:15 |
שבט בנימין/שבט יהודה | 07:16 |
כוכב הדרום/שבט בנימין | 07:18 |
רבין/בני ברית | 07:19 |
שדרות בני ברית/שדרות יצחק רבין | 07:19 |
אפרסק/אשכולית | 07:21 |
אפרסק/ענבים | 07:21 |
שאול המלך/שלמה המלך | 07:22 |
תחנת משטרת אשדוד/הנביאים | 07:26 |
שד.ראשון לציון/יסוד המעלה | 07:30 |
שד.ראשון לציון/שפייה | 07:31 |
רש''י/אור חיים | 07:32 |
שד.רש''י/רבנו תם | 07:33 |
הכלנית/הנורית | 07:35 |
הכלנית/מבוא הדמומית | 07:37 |
מילמן/דב גור | 07:39 |
בריכה עירונית/נתן אלבז | 07:40 |
נתן אלבז/הרב משה בלולו | 07:41 |
יצחק הנשיא/הרב לוין | 07:44 |
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים | 07:46 |
שד. הפלמ''ח/חנה סנש | 07:47 |
שד.הפלמ''ח/חטיבת גבעתי | 07:47 |
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי | 07:48 |
ז'בוטינסקי/שדרות הנשיא וייצמן | 07:51 |
סטאר סנטר/ז'בוטינסקי | 07:52 |
שבי ציון/אח''י אילת | 07:54 |
שבי ציון/ההסתדרות | 07:55 |
הראשונים/שבי ציון | 07:55 |
בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר | 07:58 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 76 (כוכב הצפון/תמוז←בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 76 לכיוון כוכב הצפון/תמוז←בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת כוכב הצפון/תמוז לתחנת בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.