לוח זמנים - קו 77 פדואל←אריאל
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 |
---|---|---|---|---|---|
קופת חולים לאומית/הר המור | 07:05 | 11:10 | 13:40 | 16:00 | 18:00 |
פדואל | 07:06 | 11:11 | 13:41 | 16:01 | 18:01 |
תמר/שקמה | 07:10 | 11:15 | 13:45 | - | - |
תמר/דולב | 07:11 | 11:16 | 13:46 | - | - |
שקמה/דולב | 07:12 | 11:17 | 13:47 | - | - |
עלי זהב א | 07:15 | 11:20 | 13:50 | - | - |
עלי זהב | 07:17 | 11:22 | 13:52 | - | - |
הצבי/השיר | 07:22 | 11:27 | 13:57 | 16:06 | 18:06 |
ברוכין | 07:23 | 11:28 | 13:58 | 16:08 | 18:08 |
פארק תעשיות אריאל מערב/ש.ג. כניסה | - | - | - | 16:13 | 18:13 |
פארק תעשיות אריאל מערב/קליל | - | - | - | 16:16 | 18:16 |
פארק תעשיות אריאל מערב/אחווה | - | - | - | 16:18 | 18:18 |
פארק תעשיות אריאל מערב 5 | - | - | - | 16:19 | 18:19 |
פארק תעשיות אריאל מערב/ש.ג. יציאה | - | - | - | 16:23 | 18:23 |
צומת גיתי | 07:28 | 11:33 | 14:03 | 16:25 | 18:25 |
צומת אריאל | 07:30 | 11:35 | 14:05 | 16:27 | 18:27 |
קניון אריאל/דרך רון נחמן | 07:33 | 11:38 | 14:08 | 16:29 | 18:29 |
העצמאות/גנים | 07:35 | 11:40 | 14:10 | 16:31 | 18:31 |
דרך תא''ל אורי בראון/הפסגה | 07:36 | 11:41 | 14:11 | 16:32 | 18:32 |
דרך תא''ל אורי בראון/ההגנה | 07:37 | 11:42 | 14:12 | 16:34 | 18:34 |
מרכז אלמוג/דרך הציונות | 07:39 | 11:44 | 14:14 | 16:36 | 18:36 |
דרך הציונות/השקד | 07:40 | 11:45 | 14:15 | 16:37 | 18:37 |
דרך הציונות/מצדה | 07:40 | 11:45 | 14:15 | 16:37 | 18:37 |
רמת הגולן/אדום | 07:41 | 11:46 | 14:16 | 16:38 | 18:38 |
רמת הגולן/הגלבוע | 07:42 | 11:47 | 14:17 | 16:39 | 18:39 |
מעונות סטודנטים/רמת הגולן | 07:43 | 11:48 | 14:18 | 16:39 | 18:39 |
אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן | 07:43 | 11:48 | 14:18 | 16:40 | 18:40 |
אוניברסיטת אריאל/כביש 31 | 07:44 | 11:49 | 14:19 | 16:41 | 18:41 |
לוח זמנים שישי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 |
---|---|---|
קופת חולים לאומית/הר המור | 07:00 | 13:00 |
פדואל | 07:01 | 13:01 |
תמר/שקמה | 07:05 | 13:05 |
תמר/דולב | 07:06 | 13:06 |
שקמה/דולב | 07:07 | 13:07 |
עלי זהב א | 07:10 | 13:10 |
עלי זהב | 07:12 | 13:12 |
הצבי/השיר | 07:17 | 13:17 |
ברוכין | 07:18 | 13:18 |
צומת גיתי | 07:23 | 13:23 |
צומת אריאל | 07:25 | 13:25 |
קניון אריאל/דרך רון נחמן | 07:28 | 13:28 |
העצמאות/גנים | 07:30 | 13:30 |
דרך תא''ל אורי בראון/הפסגה | 07:31 | 13:31 |
דרך תא''ל אורי בראון/ההגנה | 07:32 | 13:32 |
מרכז אלמוג/דרך הציונות | 07:34 | 13:34 |
דרך הציונות/השקד | 07:35 | 13:35 |
דרך הציונות/מצדה | 07:35 | 13:35 |
רמת הגולן/אדום | 07:36 | 13:36 |
רמת הגולן/הגלבוע | 07:37 | 13:37 |
מעונות סטודנטים/רמת הגולן | 07:38 | 13:38 |
אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן | 07:38 | 13:38 |
אוניברסיטת אריאל/כביש 31 | 07:39 | 13:39 |
לוח זמנים לBus תנופה (Tnufa) - 77 (פדואל←אריאל)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 77 לכיוון פדואל←אריאל של תנופה (Tnufa) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת קופת חולים לאומית/הר המור לתחנת אוניברסיטת אריאל/כביש 31. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של תנופה (Tnufa) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 77 מפדואל לאריאל מדי יום בחצות.
שעות הפעילות הרגילות של קו זה הן בימי חול בין 07:05 ל18:00 ו- ימי שישי בין 07:00 ל13:00.