לוח זמנים - קו 78 בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר | 16:30 |
מרכז מסחרי רובע א'/רוגוזין | 16:32 |
רוגוזין/האלמוגים | 16:33 |
קרן היסוד/חיים משה שפירא | 16:35 |
קרן היסוד/הצוללים | 16:36 |
קרן היסוד/שדרות ירושלים | 16:36 |
שדרות ירושלים/שדרות משה דיין | 16:37 |
כיכר המפרשיות/אקסודוס | 16:39 |
כיכר המפרשיות/אקסודוס | 16:40 |
נחל שורק/נחל ליטני | 16:43 |
כינרת/נחל קידרון | 16:43 |
כינרת/נחל נעמן | 16:44 |
כינרת/הרי גולן | 16:45 |
כינרת/הר כנען | 16:45 |
כנרת/הר כנען | 16:46 |
שדרות הרצל/הר שומרון | 16:46 |
שדרות יצחק רבין/שדרות הרצל | 16:47 |
כוכב הדרום/שבט בנימין | 16:48 |
שבט בנימין/שבט יהודה | 16:50 |
אדר/כוכב השחר | 16:51 |
תשרי/כסלו | 16:51 |
תשרי/חשון | 16:52 |
כוכב הצפון/תמוז | 16:53 |
תמוז/ניסן | 16:53 |
שדרות הרצל/תמוז | 16:54 |
שד.הרצל/בן עמי | 16:55 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 78 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 78 לכיוון בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←שד.הרצל/בן עמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר לתחנת שד.הרצל/בן עמי. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.