791
לוח זמנים - קו 791 דאלית אל-כרמל←חיפה
לוח זמנים שני עד חמישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
תיכון אורט | 06:25 |
צומת אלמחרקה | 06:25 |
מסעף עוקף דליה | 06:26 |
מרכז מסחרי | 06:26 |
מגרש כדורגל | 06:26 |
בית עלמין | 06:26 |
מרכז הדרכה | 06:27 |
מועצה מקומית | 06:27 |
מרכז העיר 1 | 06:27 |
בנק הפועלים | 06:27 |
שכונת ואדי אל פאש | 06:27 |
בנק לאומי | 06:28 |
מרכז מסחרי | 06:28 |
מרכז גביה | 06:28 |
תיכון אורט רונסון | 06:29 |
כביש ראשי 1 | 06:30 |
ביטוח לאומי | 06:30 |
כביש ראשי 2 | 06:30 |
כביש ראשי 3 | 06:32 |
כביש ראשי 4 | 06:32 |
מתנ''ס | 06:33 |
אלאונטוש | 06:33 |
מועצה מקומית | 06:33 |
כיכר המזרקה | 06:33 |
בית עלמין צבאי | 06:33 |
מרכז מסחרי | 06:34 |
שכונת הבדואים | 06:34 |
מצפור איזן | 06:34 |
צומת דמון | 06:35 |
אבא חושי/שער חיפה | 06:42 |
אבא חושי/שינדלר | 06:43 |
אבא חושי/דר ארתור בירם | 06:45 |
אבא חושי/מצפור זייד | 06:45 |
אבא חושי/מצפור תמר | 06:46 |
אבא חושי/איינשטיין | 06:47 |
בית בירם/אבא חושי | 06:48 |
אבא חושי/ווטסון | 06:49 |
חורב/גבעת דאונס | 06:50 |
חורב/יאנוש קורצאק | 06:51 |
מרכז חורב/חורב | 06:53 |
מוריה/מאפו | 06:54 |
מוריה/קרית ספר | 06:55 |
מוריה/מעברות | 06:55 |
מוריה/ספקטור | 06:56 |
מוריה/צפרירים | 06:57 |
מוריה/פיגין | 06:58 |
שדרות מוריה/הברושים | 06:59 |
מרכז הכרמל/שדרות הנשיא | 07:00 |
תחנת כרמלית/מרכז הכרמל | 07:01 |
הנשיא/מרכז פנורמה | 07:02 |
מלון דן כרמל/הנשיא | 07:02 |
הנשיא/דפנה | 07:03 |
הנשיא/החורשה | 07:04 |
הציונות/הנשיא | 07:05 |
גן הבהאים/הציונות | 07:06 |
הציונות/שפרה | 07:07 |
הציונות/פועה | 07:08 |
שדרות הציונות/א טגראי | 07:09 |
המגינים/עין דור | 07:10 |
המגינים/מאיר | 07:11 |
המגינים/בן גוריון | 07:11 |
בית חולים איטלקי/המגינים | 07:12 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 791 (דאלית אל-כרמל←חיפה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 791 לכיוון דאלית אל-כרמל←חיפה של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת תיכון אורט לתחנת בית חולים איטלקי/המגינים. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 791 מדאלית אל-כרמל לחיפה מדי יום בחצות.