לוח זמנים - קו 807 מסוף רמת שרת/קדיש לוז←שמגר/ירמיהו
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
מסוף רמת שרת/קדיש לוז | 08:00 |
קדיש לוז/משה שרת | 08:00 |
פרץ ברנשטיין/משה שרת | 08:01 |
פרץ ברנשטיין | 08:01 |
פרץ ברנשטיין/נזר דוד | 08:02 |
נזר דוד/מרץ | 08:03 |
עוזיאל/מתנדבים | 08:03 |
עוזיאל/מיכלין | 08:04 |
מלון שלום/עוזיאל | 08:05 |
עוזיאל/מבוא אורי | 08:05 |
עוזיאל/מבוא פרנקל | 08:06 |
בית וגן/שדרות הרצל | 08:06 |
בי''ח שערי צדק/בייט | 08:08 |
צומת גבעת מרדכי/בייט | 08:12 |
שמגר/ירמיהו | 08:22 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 807 (מסוף רמת שרת/קדיש לוז←שמגר/ירמיהו)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 807 לכיוון מסוף רמת שרת/קדיש לוז←שמגר/ירמיהו של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מסוף רמת שרת/קדיש לוז לתחנת שמגר/ירמיהו. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.