85
לוח זמנים - קו 85 יקינטון/לוטם←בית ספר אורט ביאליק
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
יקינטון/לוטם | 07:28 |
יקינטון/יסמין | 07:29 |
יקינטון/בגין | 07:31 |
רבין/האצ''ל | 07:33 |
המייסדים/השומר | 07:35 |
שבטי ישראל/זבולון | 07:36 |
קרן היסוד/דן | 07:37 |
קרן היסוד/רחל | 07:38 |
קרן היסוד/אלונים | 07:38 |
קרן היסוד/בן גוריון | 07:39 |
קרן היסוד/הגפן | 07:39 |
הנרייטה סולד/כינרת | 07:40 |
וייצמן/ירושלים עיריה | 07:41 |
קופת חולים/ויצמן | 07:42 |
וייצמן/העמקים | 07:43 |
הגליל/גולן | 07:44 |
הגליל | 07:45 |
בית ספר אורט ביאליק | 07:46 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 85 (יקינטון/לוטם←בית ספר אורט ביאליק)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 85 לכיוון יקינטון/לוטם←בית ספר אורט ביאליק של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת יקינטון/לוטם לתחנת בית ספר אורט ביאליק. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.