לוח זמנים - קו 87א רמת גן←פתח תקווה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר | 20:00 | 20:30 | 21:00 | 21:30 | 22:00 | 22:30 |
גילדסגיים/שד' אהרון קציר | 20:00 | 20:30 | 21:00 | 21:30 | 22:00 | 22:30 |
בן גוריון / שלמה המלך | 20:02 | 20:32 | 21:02 | 21:32 | 22:02 | 22:32 |
בן גוריון / הפרדס | 20:03 | 20:33 | 21:03 | 21:33 | 22:03 | 22:33 |
שדרות בן גוריון/הנשיא | 20:04 | 20:34 | 21:04 | 21:34 | 22:04 | 22:34 |
שדרות אהרון קציר/שמחה הולצברג | 20:05 | 20:35 | 21:05 | 21:35 | 22:05 | 22:35 |
אוניברסיטת בר אילן | 20:06 | 20:36 | 21:06 | 21:36 | 22:06 | 22:36 |
מחלף אונו/דרך יצחק רבין | 20:10 | 20:40 | 21:10 | 21:40 | 22:10 | 22:40 |
עצמאות/ יפה נוף | 20:11 | 20:41 | 21:11 | 21:41 | 22:11 | 22:41 |
כיכר יפה נוף | 20:12 | 20:42 | 21:12 | 21:42 | 22:12 | 22:42 |
כיכר קפלנסקי | 20:12 | 20:42 | 21:12 | 21:42 | 22:12 | 22:42 |
קניון גנים/הרב חביב ביטון | 20:13 | 20:43 | 21:13 | 21:43 | 22:13 | 22:43 |
העצמאות / וייצמן | 20:14 | 20:44 | 21:14 | 21:44 | 22:14 | 22:44 |
כיכר קובלנץ | 20:15 | 20:45 | 21:15 | 21:45 | 22:15 | 22:45 |
הנשיאים/י''ד הבנים | 20:17 | 20:47 | 21:17 | 21:47 | 22:17 | 22:47 |
הנשיאים / יטקובסקי אחים | 20:18 | 20:48 | 21:18 | 21:48 | 22:18 | 22:48 |
טרומפלדור/דגל ראובן | 20:19 | 20:49 | 21:19 | 21:49 | 22:19 | 22:49 |
טרומפלדור/בנימין יהלום | 20:20 | 20:50 | 21:20 | 21:50 | 22:20 | 22:50 |
פרנקפורטר/טרומפלדור | 20:21 | 20:51 | 21:21 | 21:51 | 22:21 | 22:51 |
דוד פרנקפורטר/רוטשילד | 20:22 | 20:52 | 21:22 | 21:52 | 22:22 | 22:52 |
הסתדרות/חיים עוזר | 20:23 | 20:53 | 21:23 | 21:53 | 22:23 | 22:53 |
וולפסון/עירייה | 20:23 | 20:53 | 21:23 | 21:53 | 22:23 | 22:53 |
דוד וולפסון/ליפה ויניצקי | 20:24 | 20:54 | 21:24 | 21:54 | 22:24 | 22:54 |
וולפסון /עין גנים | 20:25 | 20:55 | 21:25 | 21:55 | 22:25 | 22:55 |
דוד וולפסון/א.ד.גורדון | 20:25 | 20:55 | 21:25 | 21:55 | 22:25 | 22:55 |
חזון אי''ש/בי''ס שמעוני | 20:26 | 20:56 | 21:26 | 21:56 | 22:26 | 22:56 |
אברבנאל/זרח ברנט | 20:27 | 20:57 | 21:27 | 21:57 | 22:27 | 22:57 |
שטמפפר/אברבנל | 20:28 | 20:58 | 21:28 | 21:58 | 22:28 | 22:58 |
מרכז קהילתי דני/שטמפפר | 20:29 | 20:59 | 21:29 | 21:59 | 22:29 | 22:59 |
יהושע שטמפפר/יהושע חנקין | 20:29 | 20:59 | 21:29 | 21:59 | 22:29 | 22:59 |
הירקונים/יונה | 20:30 | 21:00 | 21:30 | 22:00 | 22:30 | 23:00 |
יוסף ספיר/הירקונים | 20:31 | 21:01 | 21:31 | 22:01 | 22:31 | 23:01 |
מרדכי בן דרור / רבניצקי | 20:32 | 21:02 | 21:32 | 22:02 | 22:32 | 23:02 |
גיסין/המכבים | 20:34 | 21:04 | 21:34 | 22:04 | 22:34 | 23:04 |
מבצע קדש/יהודה לייב פינסקר | 20:36 | 21:06 | 21:36 | 22:06 | 22:36 | 23:06 |
מסוף משה ארנס/הורדה | 20:37 | 21:07 | 21:37 | 22:07 | 22:37 | 23:07 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 87א (רמת גן←פתח תקווה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 87א לכיוון רמת גן←פתח תקווה של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר לתחנת מסוף משה ארנס/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 87א מרמת גן לפתח תקווה מדי יום בחצות.