לוח זמנים - קו 88 דרך צמח השדה/העירית←בית ספר אופק
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
דרך צמח השדה/העירית | 07:55 |
העירית/האזוב | 07:55 |
העירית/הצלף | 07:56 |
העירית/הכרכום | 07:56 |
העירית/הכרכום | 07:57 |
דרך צמח השדה/הצוף | 07:57 |
דרך צמח השדה/הרותם | 07:58 |
דרך צמח השדה/הצפצפה | 07:58 |
דרך צמח השדה/השיקמה | 07:58 |
פרי מגדים/חוט השני | 08:00 |
פרי מגדים/בת נדיב | 08:01 |
פרי מגדים/עת הזמיר | 08:01 |
פרי מגדים/בת נדיב | 08:02 |
פרי מגדים/אגן הסהר | 08:02 |
דרך הר הבית/האשל | 08:03 |
דרך הר הבית/דרך צמח השדה | 08:03 |
עיריית מעלה אדומים/דרך קדם | 08:04 |
קניון אדומים | 08:05 |
ספריית בני ציון | 08:05 |
אשכול פיס לאומנויות ומדע | 08:06 |
דרך מדבר יהודה/השופר | 08:06 |
דרך מדבר יהודה/החליל | 08:07 |
החליל/הקרן | 08:07 |
הכינור/הקרן | 08:08 |
הכינור/הצילצל | 08:09 |
החצוצרה/הפעמון | 08:10 |
הגיתית/הנבל | 08:10 |
הגיתית | 08:11 |
הגיתית/העוגב | 08:11 |
דרך מדבר יהודה/הגיתית | 08:11 |
דרך הגיא/דרך מדבר יהודה | 08:12 |
פארק מרכזי | 08:13 |
דרך הגיא/דרך קדם | 08:14 |
תלמוד תורה/דרך קדם | 08:14 |
דרך קדם/נופי הסלע | 08:15 |
דרך קדם/הניקרה | 08:16 |
הצור/האבן | 08:17 |
הצור | 08:17 |
הצור א | 08:18 |
בית ספר אופק | 08:19 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) - 88 (דרך צמח השדה/העירית←בית ספר אופק)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 88 לכיוון דרך צמח השדה/העירית←בית ספר אופק של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת דרך צמח השדה/העירית לתחנת בית ספר אופק. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.