לוח זמנים - קו 887 צפת←בית שמש לוח זמנים ראשון, שלישי ו- שישי תחנה יציאה #1 ת. מרכזית צפת/רציפים 08:35 מירון שער כחול 08:49 דרך גולני/קפלן 09:37 יצחק רבין/דוד אלעזר 09:38 מד''א/ההסתדרות 09:44 מכבי אש/חטיבה תשע 09:45 צומת עוקף עפולה 09:46 ת.התרעננות/דור אלון מגל כביש 6 10:30 בן איש חי ז 11:24 בן איש חי ד 11:25 חפץ חיים/לוי אשכול 11:26 שדרות לוי אשכול/הגלעד 11:26 שדרות לוי אשכול/שדרות יהודה בן זאב 11:27 שדרות לוי אשכול/חזון אי''ש 11:29 שד.נהר הירדן/שד.הרב הרצוג 11:30 שדרות נהר הירדן/קדושת אהרן 11:31 שדרות נהר הירדן/האדמו''ר מבעלז 11:32 שד. נהר הירדן / רבי יהודה הנשיא 11:33 שד.נהר הירדן/רבי לויטס 11:33 שד.נהר הירדן/ריב''ל 11:34 נחל הקישון/נחל שורק 11:37 שדרות נחל הקישון/שדרות נחל צאלים 11:38 ישעיהו הנביא/תפארת נפתלי 11:40 ישעיהו הנביא/שמואל הנביא 11:40 ישעיהו הנביא/יונה בן אמיתי 11:41 אליהו הנביא/יחזקאל הנביא 11:42 זכריה הנביא/אליהו הנביא 11:45 זכריה הנביא/שדרות האמוראים 11:46
לוח זמנים שני ו- חמישי תחנה יציאה #1 ת. מרכזית צפת/רציפים 10:20 מירון שער כחול 10:34 דרך גולני/קפלן 11:22 יצחק רבין/דוד אלעזר 11:23 מד''א/ההסתדרות 11:29 מכבי אש/חטיבה תשע 11:30 צומת עוקף עפולה 11:31 ת.התרעננות/דור אלון מגל כביש 6 12:15 בן איש חי ז 13:09 בן איש חי ד 13:10 חפץ חיים/לוי אשכול 13:11 שדרות לוי אשכול/הגלעד 13:11 שדרות לוי אשכול/שדרות יהודה בן זאב 13:12 שדרות לוי אשכול/חזון אי''ש 13:14 שד.נהר הירדן/שד.הרב הרצוג 13:15 שדרות נהר הירדן/קדושת אהרן 13:16 שדרות נהר הירדן/האדמו''ר מבעלז 13:17 שד. נהר הירדן / רבי יהודה הנשיא 13:18 שד.נהר הירדן/רבי לויטס 13:18 שד.נהר הירדן/ריב''ל 13:19 נחל הקישון/נחל שורק 13:22 שדרות נחל הקישון/שדרות נחל צאלים 13:23 ישעיהו הנביא/תפארת נפתלי 13:25 ישעיהו הנביא/שמואל הנביא 13:25 ישעיהו הנביא/יונה בן אמיתי 13:26 אליהו הנביא/יחזקאל הנביא 13:27 זכריה הנביא/אליהו הנביא 13:30 זכריה הנביא/שדרות האמוראים 13:31
לוח זמנים רביעי תחנה יציאה #1 ת. מרכזית צפת/רציפים 22:05 מירון שער כחול 22:19 דרך גולני/קפלן 23:07 יצחק רבין/דוד אלעזר 23:08 מד''א/ההסתדרות 23:14 מכבי אש/חטיבה תשע 23:15 צומת עוקף עפולה 23:16 ת.התרעננות/דור אלון מגל כביש 6 00:00 בן איש חי ז 00:54 בן איש חי ד 00:55 חפץ חיים/לוי אשכול 00:56 שדרות לוי אשכול/הגלעד 00:56 שדרות לוי אשכול/שדרות יהודה בן זאב 00:57 שדרות לוי אשכול/חזון אי''ש 00:59 שד.נהר הירדן/שד.הרב הרצוג 01:00 שדרות נהר הירדן/קדושת אהרן 01:01 שדרות נהר הירדן/האדמו''ר מבעלז 01:02 שד. נהר הירדן / רבי יהודה הנשיא 01:03 שד.נהר הירדן/רבי לויטס 01:03 שד.נהר הירדן/ריב''ל 01:04 נחל הקישון/נחל שורק 01:07 שדרות נחל הקישון/שדרות נחל צאלים 01:08 ישעיהו הנביא/תפארת נפתלי 01:10 ישעיהו הנביא/שמואל הנביא 01:10 ישעיהו הנביא/יונה בן אמיתי 01:11 אליהו הנביא/יחזקאל הנביא 01:12 זכריה הנביא/אליהו הנביא 01:15 זכריה הנביא/שדרות האמוראים 01:16
לוח זמנים שבת תחנה יציאה #1 ת. מרכזית צפת/רציפים 21:35 דרך גולני/קפלן 22:37 יצחק רבין/דוד אלעזר 22:38 מד''א/ההסתדרות 22:43 מכבי אש/חטיבה תשע 22:44 צומת עוקף עפולה 22:45 ת.התרעננות/דור אלון מגל כביש 6 23:29 בן איש חי ז 00:23 בן איש חי ד 00:24 חפץ חיים/לוי אשכול 00:25 שדרות לוי אשכול/הגלעד 00:25 שדרות לוי אשכול/שדרות יהודה בן זאב 00:27 שדרות לוי אשכול/חזון אי''ש 00:28 שד.נהר הירדן/שד.הרב הרצוג 00:29 שדרות נהר הירדן/קדושת אהרן 00:30 שדרות נהר הירדן/האדמו''ר מבעלז 00:31 שד. נהר הירדן / רבי יהודה הנשיא 00:32 שד.נהר הירדן/רבי לויטס 00:32 שד.נהר הירדן/ריב''ל 00:33 נחל הקישון/נחל שורק 00:36 שדרות נחל הקישון/שדרות נחל צאלים 00:37 ישעיהו הנביא/תפארת נפתלי 00:39 ישעיהו הנביא/שמואל הנביא 00:39 ישעיהו הנביא/יונה בן אמיתי 00:40 אליהו הנביא/יחזקאל הנביא 00:41 זכריה הנביא/אליהו הנביא 00:44 זכריה הנביא/שדרות האמוראים 00:45
לוח זמנים לBus נתיב אקספרס (Nateev Express) - 887 (צפת←בית שמש) לוח הזמנים למסלול קו הBus 887 לכיוון צפת←בית שמש של נתיב אקספרס (Nateev Express) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. מרכזית צפת/רציפים לתחנת זכריה הנביא/שדרות האמוראים. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של נתיב אקספרס (Nateev Express) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 887 מצפת לבית שמש מדי יום בחצות.
עודכן לאחרונה ב-1 ביולי 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 887