לוח זמנים - קו 900 חיפה←תל אביב-יפו לוח זמנים שני ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני מחלף נתניה צומת הרצליה מחלף הסירה סינמה סיטי/כביש 2 מכללת לוינסקי/דרך נמיר דרך נמיר/אינשטיין סמינר הקיבוצים/דרך נמיר דרך נמיר/יהודה המכבי F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה 17:10 17:55 18:08 18:10 18:12 18:14 18:18 18:20 18:22 18:25 18:27 18:32 17:25 18:10 18:23 18:25 18:27 18:29 18:33 18:35 18:37 18:40 18:42 18:47 17:40 18:25 18:38 18:40 18:42 18:44 18:48 18:50 18:52 18:55 18:57 19:02 17:55 18:40 18:53 18:55 18:57 18:59 19:03 19:05 19:07 19:10 19:12 19:17 18:15 19:00 19:13 19:15 19:17 19:19 19:23 19:25 19:27 19:30 19:32 19:37 18:30 19:15 19:28 19:30 19:32 19:34 19:38 19:40 19:42 19:45 19:47 19:52 18:50 19:35 19:48 19:50 19:52 19:54 19:58 20:00 20:02 20:05 20:07 20:12 19:10 19:55 20:08 20:10 20:12 20:14 20:18 20:20 20:22 20:25 20:27 20:32 19:30 20:15 20:28 20:30 20:32 20:34 20:38 20:40 20:42 20:45 20:47 20:52 19:50 20:35 20:48 20:50 20:52 20:54 20:58 21:00 21:02 21:05 21:07 21:12 20:10 20:55 21:08 21:10 21:12 21:14 21:18 21:20 21:22 21:25 21:27 21:32 20:45 21:30 21:43 21:45 21:47 21:49 21:53 21:55 21:57 22:00 22:02 22:07 21:15 22:00 22:13 22:15 22:17 22:19 22:23 22:25 22:27 22:30 22:32 22:37 21:45 22:30 22:43 22:45 22:47 22:49 22:53 22:55 22:57 23:00 23:02 23:07 22:30 23:15 23:28 23:30 23:32 23:34 23:38 23:40 23:42 23:45 23:47 23:52 23:20 00:05 00:18 00:20 00:22 00:24 00:28 00:30 00:32 00:35 00:37 00:42
לוח זמנים רביעי ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני מחלף נתניה צומת הרצליה מחלף הסירה סינמה סיטי/כביש 2 מכללת לוינסקי/דרך נמיר דרך נמיר/אינשטיין סמינר הקיבוצים/דרך נמיר דרך נמיר/יהודה המכבי F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה 17:10 17:55 18:08 18:10 18:12 18:14 18:18 18:20 18:22 18:25 18:27 18:32 17:17 18:02 18:15 18:17 18:19 18:21 18:25 18:27 18:29 18:32 18:34 18:39 17:25 18:10 18:23 18:25 18:27 18:29 18:33 18:35 18:37 18:40 18:42 18:47 17:32 18:17 18:30 18:32 18:34 18:36 18:40 18:42 18:44 18:47 18:49 18:54 17:40 18:25 18:38 18:40 18:42 18:44 18:48 18:50 18:52 18:55 18:57 19:02 17:47 18:32 18:45 18:47 18:49 18:51 18:55 18:57 18:59 19:02 19:04 19:09 17:55 18:40 18:53 18:55 18:57 18:59 19:03 19:05 19:07 19:10 19:12 19:17 18:15 19:00 19:13 19:15 19:17 19:19 19:23 19:25 19:27 19:30 19:32 19:37 18:30 19:15 19:28 19:30 19:32 19:34 19:38 19:40 19:42 19:45 19:47 19:52 18:40 19:25 19:38 19:40 19:42 19:44 19:48 19:50 19:52 19:55 19:57 20:02 18:50 19:35 19:48 19:50 19:52 19:54 19:58 20:00 20:02 20:05 20:07 20:12 19:00 19:45 19:58 20:00 20:02 20:04 20:08 20:10 20:12 20:15 20:17 20:22 19:10 19:55 20:08 20:10 20:12 20:14 20:18 20:20 20:22 20:25 20:27 20:32 19:30 20:15 20:28 20:30 20:32 20:34 20:38 20:40 20:42 20:45 20:47 20:52 19:50 20:35 20:48 20:50 20:52 20:54 20:58 21:00 21:02 21:05 21:07 21:12 20:10 20:55 21:08 21:10 21:12 21:14 21:18 21:20 21:22 21:25 21:27 21:32 20:30 21:15 21:28 21:30 21:32 21:34 21:38 21:40 21:42 21:45 21:47 21:52 20:45 21:30 21:43 21:45 21:47 21:49 21:53 21:55 21:57 22:00 22:02 22:07 21:15 22:00 22:13 22:15 22:17 22:19 22:23 22:25 22:27 22:30 22:32 22:37 21:45 22:30 22:43 22:45 22:47 22:49 22:53 22:55 22:57 23:00 23:02 23:07 22:30 23:15 23:28 23:30 23:32 23:34 23:38 23:40 23:42 23:45 23:47 23:52 23:20 00:05 00:18 00:20 00:22 00:24 00:28 00:30 00:32 00:35 00:37 00:42
לוח זמנים שבת ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני מחלף נתניה צומת הרצליה מחלף הסירה סינמה סיטי/כביש 2 מכללת לוינסקי/דרך נמיר דרך נמיר/אינשטיין סמינר הקיבוצים/דרך נמיר דרך נמיר/יהודה המכבי ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה 17:10 17:55 18:08 18:09 18:11 18:13 18:17 18:19 18:21 18:25 18:31 17:25 18:10 18:23 18:24 18:26 18:28 18:32 18:34 18:36 18:40 18:46 17:40 18:25 18:38 18:39 18:41 18:43 18:47 18:49 18:51 18:55 19:01 17:55 18:40 18:53 18:54 18:56 18:58 19:02 19:04 19:06 19:10 19:16 18:15 19:00 19:13 19:14 19:16 19:18 19:22 19:24 19:26 19:30 19:36 18:30 19:15 19:28 19:29 19:31 19:33 19:37 19:39 19:41 19:45 19:51 18:50 19:35 19:48 19:49 19:51 19:53 19:57 19:59 20:01 20:05 20:11 19:10 19:55 20:08 20:09 20:11 20:13 20:17 20:19 20:21 20:25 20:31 19:30 20:15 20:28 20:29 20:31 20:33 20:37 20:39 20:41 20:45 20:51 19:50 20:35 20:48 20:49 20:51 20:53 20:57 20:59 21:01 21:05 21:11 20:10 20:55 21:08 21:09 21:11 21:13 21:17 21:19 21:21 21:25 21:31 20:30 21:15 21:28 21:29 21:31 21:33 21:37 21:39 21:41 21:45 21:51 20:45 21:30 21:43 21:44 21:46 21:48 21:52 21:54 21:56 22:00 22:06 21:15 22:00 22:13 22:14 22:16 22:18 22:22 22:24 22:26 22:30 22:36 21:45 22:30 22:43 22:44 22:46 22:48 22:52 22:54 22:56 23:00 23:06 22:30 23:15 23:28 23:29 23:31 23:33 23:37 23:39 23:41 23:45 23:51 23:20 00:05 00:18 00:19 00:21 00:23 00:27 00:29 00:31 00:35 00:41
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 900 (חיפה←תל אביב-יפו) לוח הזמנים למסלול קו הBus 900 לכיוון חיפה←תל אביב-יפו של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני לתחנת ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 900 מחיפה לתל אביב-יפו מדי יום בחצות.
עודכן לאחרונה ב-28 ביולי 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 900