לוח זמנים - קו 907 בן זכאי/הרב הירש←עזרא/נחמיה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
בן זכאי/הרב הירש | 16:35 |
חזון אי''ש/נחמיה | 16:38 |
חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא | 16:38 |
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא | 16:39 |
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש | 16:39 |
דמשק אליעזר/עזרא | 16:40 |
דמשק אליעזר/הרב יצחק נסים | 16:41 |
הרב עוזיאל/הרב יצחק ניסים | 16:42 |
הרב עוזיאל/קיבוץ גלויות | 16:43 |
אברהם בן דוד/קהילות יעקב | 16:44 |
כהנמן/הרב זוננפלד | 16:46 |
כהנמן/פוברסקי | 16:48 |
יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן | 16:48 |
ביה''ס אהל צביה/בן זומא | 16:50 |
משה פרדו | 16:51 |
הרב רבינוב | 16:53 |
אשל אברהם/הרב רבינוב | 16:54 |
עזרא/הרב כהנמן | 16:55 |
עזרא/נחמיה | 16:56 |
לוח זמנים לBus דן (Dan) - 907 (בן זכאי/הרב הירש←עזרא/נחמיה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 907 לכיוון בן זכאי/הרב הירש←עזרא/נחמיה של דן (Dan) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בן זכאי/הרב הירש לתחנת עזרא/נחמיה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של דן (Dan) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.