לוח זמנים - קו 973 אשדוד←חיפה
לוח זמנים שני, רביעי ו- שבת
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 |
---|---|---|
אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה | 21:55 | 01:00 |
אלטלנה | 21:58 | 01:03 |
הצבעוני/הגויבה | 22:00 | 01:05 |
הצבעוני/הרותם | 22:01 | 01:06 |
הרותם/החרצית | 22:02 | 01:07 |
שדרות ירושלים / הפרחים | 22:03 | 01:08 |
רשב''י/שדרות הרב לוין | 22:05 | 01:10 |
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי | 22:05 | 01:10 |
רשב''י/רבי טרפון | 22:06 | 01:11 |
רבי יהודה הנשיא/רב אשי | 22:06 | 01:11 |
רבי יהודה הנשיא/שמאי | 22:07 | 01:12 |
רבי שמעון בן שטח/רבי יוחנן בן זכאי | 22:08 | 01:13 |
יצחק הנשיא/הרב לוין | 22:08 | 01:13 |
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים | 22:10 | 01:15 |
חנה סנש/מבצע חורב | 22:10 | 01:15 |
חטיבת הנגב / חנה סנש | 22:12 | 01:17 |
חטיבת הנגב / חטיבת יפתח | 22:13 | 01:18 |
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי | 22:15 | 01:20 |
בני ברית/הפלמח | 22:15 | 01:20 |
רופין/קניאל | 23:54 | 02:59 |
בצלאל/חתם סופר | 23:55 | 03:00 |
בצלאל/השילוח | 23:56 | 03:01 |
בית''ר/חרמון | 23:57 | 03:02 |
הרצל/סוקולוב | 23:59 | 03:04 |
ארלוזורוב/מיכאל | 23:59 | 03:04 |
קופת חולים/גאולה | 00:01 | 03:06 |
גאולה/רבי עקיבא | 00:02 | 03:07 |
רופין/קניאל | 00:03 | 03:08 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 973 (אשדוד←חיפה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 973 לכיוון אשדוד←חיפה של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה לתחנת רופין/קניאל. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 973 מאשדוד לחיפה מדי יום בחצות.