קו 11
מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 11 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 11 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אונברסיטת ת''א ומסתיים במסוף הטייסים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 11 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים (28 תחנות)
מסוף אונברסיטת ת''א
חיים לבנון/קלצ'קין
איינשטיין/בארט
קניון רמת אביב/ברודצקי
ברודצקי/רדינג
בית ברודצקי/ברודצקי
ברודצקי/סלוודור
רדינג/הררי
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
תיכון חדש רבין/דרך נמיר
תחנת רכבת סבידור מרכז/גשר מודעי
דרך מנחם בגין/זיסמן שלום
ערבי נחל/בורוכוב
עליית הנוער/נחלת יצחק
דרך משה דיין/דרך השלום
רמת ישראל/דרך משה דיין
ביה``ס בלוך/דרך משה דיין
דרך משה דיין/יצחק שדה
דרך משה דיין/משה שטינשנידר
משה דיין/ לה גווארדיה
דרך משה דיין/צבי נשרי
דרך משה דיין/ההגנה
מח''ל/ הרב אלנקווה
ביה''ס בעש''ט/מח''ל
מח''ל/שד' ששת הימים
מח''ל/מעפילי אגוז
מסוף הטייסים
שאלות ותשובות לגבי קו 11
מתי מתחיל לפעול קו 11?
קו 11 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 11 מפסיק לעבוד?
קו 11 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 11?
כדי לראות מתי קו מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 11 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 11 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 11 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 11 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 11 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 11
קו האוטובוס 11, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:45 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 23:15 | 12 - 25 |
ב׳ | 05:45 - 23:15 | 12 - 25 |
ג׳ | 05:45 - 23:15 | 12 - 25 |
ד׳ | 05:45 - 23:15 | 12 - 25 |
ה׳ | 05:45 - 23:15 | 12 - 25 |
ו׳ | 06:30 - 15:30 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל11 (מ מסוף אונברסיטת ת''א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 11 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 11
תעריף הנסיעה ב11 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
11 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 11 היא מסוף אונברסיטת ת''א והתחנה האחרונה היא מסוף הטייסים.
קו 11 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 11. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 11.
מעקב אחר קו האוטובוס 11 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 11 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 11 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 11 ב-ישראל
11 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 6 - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 38 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 3 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קאנטרי בני ברק-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 9 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קריית חינוך-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 42 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 938 - חזון אי''ש/רבי עקיבא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-138/ לוח זמנים
- 266 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 942 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->יגאל אלון/הרב טייב-בני ברק-242/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח וולפסון-חולון<->יהודה המכבי/דרך נמיר-תל אביב יפו-25/ לוח זמנים
- 4 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 142 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 10 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 3 - דרך הטייסים/דרך בר לב-תל אביב יפו<->בית העלמין/קרית שאול-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים