קו 18א
בית דגן←ראשון לציון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 18א (בית דגן←ראשון לציון) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל במנחם בגין/מחסן חברת חשמל ומסתיים ביוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית דגן←ראשון לציון (43 תחנות)
מנחם בגין/מחסן חברת חשמל
בגין/טרומפלדור
בית ספר דתי/הבנים
הבנים/קפלן
הגולן/קפלן
הגולן/הזית
כלנית/יסמין
היובל/אלון
הזית/היובל
שבזי/ההדס
שדרות מנחם בגין/שבזי
שדרות מנחם בגין/כצנלסון
בית דגן מ.ק. 343
צומת בית דגן/כביש 412
דרך המכבים/מכון וולקאני
דרך המכבים/אלי כהן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/בי''ס חקלאי
הרצל/קרן היסוד
הרצל/אוסישקין
הרצל/עין הקורא
הרצל/רוטשילד
רוטשילד/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/שפינוזה
שדרות בגין/ז'בוטינסקי
שדרות בגין/יוהנה ז'בוטינסקי
שדרות בן גוריון/ שדרות בגין
שד. בן גוריון/המעיין
בן גוריון/כיכר השוטר
בן גוריון/ההסתדרות
ת. מרכזית ראשל''צ
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
ישראל גלילי/הסחלב
ישראל גלילי/התקומה
נגבה/אושה
נגבה/חניתה
נגבה/בית יהושוע
המצלתיים/התזמורת
התזמורת/הקלרנית
התזמורת/הגיתית
החצוצרה/מוטה גור
חונים נוסעים ראשון לציון/דרך ההצלחה
יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה
שאלות ותשובות לגבי קו 18א
מתי מתחיל לפעול קו 18א?
קו 18א מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 18א מפסיק לעבוד?
קו 18א מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 18א?
כדי לראות מתי קו בית דגן←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית דגן←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18א (בית דגן←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית דגן←ראשון לציון (בית דגן←ראשון לציון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18א
קו 18א פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:15 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 22:45 | 30 |
ב׳ | 06:15 - 22:45 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:15 - 22:45 | 30 |
ה׳ | 06:15 - 22:45 | 30 |
ו׳ | 07:15 - 16:15 | 25 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל18א (מ מנחם בגין/מחסן חברת חשמל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18א (בית דגן←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18א
תעריף הנסיעה ב18א (בית דגן←ראשון לציון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
18א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 18א היא מנחם בגין/מחסן חברת חשמל והתחנה האחרונה היא יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה.
קו 18א (בית דגן←ראשון לציון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18א.
מעקב אחר קו האוטובוס 18א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18א (בית דגן←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 112 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 15 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 541 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 812 - שאולזון/רוזנטל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ח/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 790 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->חפציבה מרכז/מבצע יונתן-חדרה-15/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים