קו 18
מודיעין-מכבים-רעות←רמלה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 18 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית מודיעין מכבים רעות ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←רמלה (27 תחנות)
ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות
חשמונאים/431
שדרות חשמונאים/דרך מנחם בגין
נוף איילון/שדרות החשמונאים
כיכר החושן
בי''ס ממ''ד שלהבת
סובב קריה/לוטם
תחנת קמח
האלה/האלון
צומת משמר איילון/צפון
הגפן/הרימון
צרכניה
כיכר התאנה/424
צומת משמר איילון
חדר אוכל
כפר שמואל א
צרכניה
דרך התירוש/נתיב המטעים
צומת כפר שמואל
מרכז מסחרי/הבציר
מושב עזריה א
מושב עזריה ב
יד רמב''ם
צומת מפעל נשר צפון
צומת גזר
מחנה פיקוד העורף
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←רמלה (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו האוטובוס 18, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:05 - 21:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 21:25 | 60 - 150 |
ב׳ | 06:05 - 21:25 | 60 - 150 |
ג׳ | 06:05 - 21:25 | 60 - 155 |
ד׳ | 06:05 - 21:25 | 60 - 150 |
ה׳ | 06:05 - 21:25 | 60 - 150 |
ו׳ | 07:00 - 14:00 | 120 - 300 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
18 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 18 היא ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 18 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
18 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 462 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 137 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 109 - בית ספר שלהבת/נוף איילון-נוף איילון<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10/ לוח זמנים
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11/ לוח זמנים
- 57 - חניון דרומי/איסוף-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים /חרצית-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים