קו 226
תל אביב-יפו←ברנר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 226 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 226 (תל אביב-יפו←ברנר) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים ומסתיים במחנה תל נוף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 226 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←ברנר (29 תחנות)
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים
בית ספר הולץ/חיל השריון
צומת חולון
דרך השבעה/המכתש למזרח
דרך השבעה/הרצל
דרך השבעה/המלאכה למזרח
דרך השבעה/קפלן
צומת בית דגן
הרצל/קרן היסוד
הרצל/עין הקורא
הרצל/ינובסקי
ויצמן/המאה ואחד
קניותר/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה/ויצמן
הפקולטה לחקלאות
מכון וייצמן/הרצל
משטרה/הרצל
הרצל/טלר
ת. מרכזית רחובות/רציפים
טשרנחובסקי/לוי אשכול
הרצל/שדרות יעקבי
הרצל/מסעף כפר בילו
הרצל/הגליל
צומת בילו/כביש 40
כביש 40/מסעף בית חולים קפלן
צומת ברנר
גבעת ברנר/כביש 40
צומת מחנה תל נוף
מחנה תל נוף
שאלות ותשובות לגבי קו 226
מתי מתחיל לפעול קו 226?
קו 226 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 226 מפסיק לעבוד?
קו 226 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 226?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←ברנר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←ברנר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 226 (תל אביב-יפו←ברנר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←ברנר (תל אביב-יפו←ברנר) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 226 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 226 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 226 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 226 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 226
קו האוטובוס 226, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:55 - 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ב׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ג׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ד׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל226 (מ ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 226 (תל אביב-יפו←ברנר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 226
תעריף הנסיעה ב226 (תל אביב-יפו←ברנר) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
226 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 226 היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים והתחנה האחרונה היא מחנה תל נוף.
קו 226 (תל אביב-יפו←ברנר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 226. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 226.
מעקב אחר קו האוטובוס 226 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 226 (תל אביב-יפו←ברנר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 226 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 226 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 12א - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 80א - אריה לוין /חבד-חיפה<->בן עמי-קרית אתא-1ב/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#
- 811 - רקאנטי/המשורר אצ''ג-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1י/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 85 - החקלאים /אושה-כפר ביאליק<->ההגנה 14-קרית ביאליק-1#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 902 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 2 - סנונית/דרור-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים