קו 260
כרמיאל←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 260 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 260 (כרמיאל←חיפה) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית כרמיאל/רציפים ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 260 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כרמיאל←חיפה (35 תחנות)
ת. מרכזית כרמיאל/רציפים
נשיאי ישראל/אילנות
נשיאי ישראל/הדקל
נשיאי ישראל/פארק אופירה
נשיאי ישראל/יודפת
השושנים/חבצלת
מורד הגיא/איריס
מורד הגיא/הפרחים
מורד הגיא/חבצלת
קניון לב כרמיאל/מורד הגיא
שדרות נשיאי ישראל/יקב
נשיאי ישראל/בית הכרם
נשיאי ישראל/אורט בראודה
שדרות נשיאי ישראל/אסיף
קטיף/שביל טבת
שדרות נשיאי ישראל/אסיף
נשיאי ישראל/אסיף
מחלף מוטה גור
צומת שורשים
צומת אשבל
צומת יובלים
מסעף משגב
צומת יודפת/784
צומת מנוף
צומת כאוכב
צומת מורשת
צומת מצפה אביב
צומת אעבלין מזרח
צומת אעבלין מערב
צומת שפרעם צפון
צומת סומך
צומת זבולון
צומת כפר חסידים
מחלף יגור
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 260
מתי מתחיל לפעול קו 260?
קו 260 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 260 מפסיק לעבוד?
קו 260 מפסיק לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 260?
כדי לראות מתי קו כרמיאל←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כרמיאל←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 260 (כרמיאל←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כרמיאל←חיפה (כרמיאל←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 260 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 260 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 260 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 260 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 260
קו האוטובוס 260, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 06:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 06:45 | 45 |
ב׳ | 06:00 - 06:45 | 45 |
ג׳ | 06:00 - 06:45 | 45 |
ד׳ | 06:00 - 06:45 | 45 |
ה׳ | 06:00 - 06:45 | 45 |
ו׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל260 (מ ת. מרכזית כרמיאל/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 260 (כרמיאל←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 260
תעריף הנסיעה ב260 (כרמיאל←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
260 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 260 היא ת. מרכזית כרמיאל/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 260 (כרמיאל←חיפה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 260. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 260.
מעקב אחר קו האוטובוס 260 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 260 (כרמיאל←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 260 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 260 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 791 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->דרך השלום/ברק-נשר-1ב
- 480 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-33/ לוח זמנים
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 85 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 11 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 953 - הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים