Linija 27E-1
Vijećnica - Hrasnica
Centrotrans
Centrotrans 27E-1 autobus Raspored rute i stanice (Ažurirano)
27E-1 autobus (Vijećnica - Hrasnica) ima 29 stanice koje kreću od Vijećnica i završavaju na Famos Okretnica.
Odaberite bilo koju od 27E-1 autobus stanice ispod kako biste pronašli ažurirane rasporede u stvarnom vremenu i kako biste vidjeli kartu njihove rute.
Smjer: Vijećnica - Hrasnica (29 stanica(e))
Vijećnica
Katedrala
Banka
Park
Marijin Dvor
Univerzitet
Pofalići
Socijalno
Dolac Malta
Čengić Vila
Otoka
Alipašin Most
Rtv Dom
Alipašino Polje
Nedžarići
Avaz
Stup
Energoinvest
Ilidža
Škola
Stadion
Koledž
Sokolovići
Cvjećara
Hrasnica
Hrasnica (Dom)
Obdanište
Famos
Famos Okretnica
27E-1 Često postavljana pitanja
Kada linija 27E-1 autobus počinje operirati?
27E-1 autobus počinje operirati u 05:55 na dane nedjelja, ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak, petak, subota.
Kada linija 27E-1 autobus prestaje voziti?
27E-1 autobus prestaje operirati u 23:00 na dane nedjelja, ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak, petak, subota.
Kada stiže linija 27E-1 autobus?
Kada Vijećnica - Hrasnica Autobus dolazi? Provjerite vremena dolazaka uživo za vremena dolazaka uživo i kako biste vidjeli puni raspored za Vijećnica - Hrasnica Autobus koja je najbliža vašoj lokaciji.
Da li blizu mene postoji stanica 27E-1 autobus stanica?
Klikni ovdje kako biste vidjeli najbližu stanicu 27E-1 autobus stanica.
27E-1 autobus raspored
27E-1 autobus ruta prometuje svaki dan. Uobičajeni sati rasporeda: 05:55 - 23:00
Dan | Radno vrijeme | Frekventnost (min) |
---|---|---|
pon. | 05:55 - 23:00 | 5 - 30 |
uto. | 05:55 - 23:00 | 5 - 30 |
sri. | 05:55 - 23:00 | 5 - 30 |
čet. | 05:55 - 23:00 | 5 - 30 |
pet. | 05:55 - 23:00 | 5 - 30 |
sub. | 05:55 - 23:00 | 5 - 60 |
ned. | 05:55 - 23:00 | 5 - 60 |
Centrotrans autobus Upozorenja usluge
Pogledajte sva ažuriranja za 27E-1 (od Vijećnica), uključujući i informaciju o statusu u stvarnom vremenu, kašnjenja autobus, promjene ruta, promjene lokacije stanica i bilo koje druge promjene usluga. Dobijte pogleda na kartu u stvarnom vremenu za 27E-1 (Vijećnica - Hrasnica) te pratite autobus kako se kreće po karti. Skinite aplikaciju za sve Centrotrans informacije.
Cijena vožnje za autobus linijom 27E-1
Centrotrans 27E-1 (Vijećnica - Hrasnica) cijene se mogu promijeniti u ovisnosti o nekoliko faktora. Za više informacija o troškovima karata za Centrotrans molimo provjerite Moovit aplikaciju ili službenu web stranicu agencije Centrotrans.
27E-1 (Centrotrans)
Prva stanica rute 27E-1 autobus je Vijećnica, a posljednja stanica je Famos Okretnica. Linija 27E-1 (Vijećnica - Hrasnica) operira tijekom svaki dan.
Dodatne informacije: 27E-1 ima 29 stanice i ukupno vrijeme trajanja putovanja za ovu rute je otprilike 41 minuta.
Na putu? Provjerite zašto preko 1.5 milijuna korisnika vjeruje Moovit-u kao najboljoj aplikaciji za javni prijevoz. Moovit Vam daje predložene rute agencije Centrotrans, praćenje autobus uživo, upute uživo, karte ruta linija u gradu Sarajevo i pomaže pronaći najbližu 27E-1 autobus stanice blizu Vas. Internet nije dostupan? Skinite offline PDF kartu i autobus raspored za 27E-1 autobus za ponijeti na svoje putovanje.
Linija 27E-1 praćenje Autobus uživo
Pratite liniju 27E-1 (Vijećnica - Hrasnica) na karti u realnom vremenu i slijedite njenu lokaciju kako se kreće od stanice do stanice. Koristite Moovit kao aplikaciju pratitelja linije 27E-1 autobus ili pratitelja Centrotrans autobus te nikad ne propustite svoju autobus.
Koristite aplikaciju za planiranje putovanja za agenciju Centrotrans ili planer putovanja za Tramvaj, Laka željeznica, Autobus, Minibus ili Gondola kako biste planirali svoje putovanje po Sarajevo. Planer putovanja prikazuje ažurirane podatke za Centrotrans i bilo koji {{TRANSIT TYPE}}, uključujući liniju 27E-1 u Sarajevo
27E-1 - Alternativne upute
Centrotrans linije u Sarajevo
- 59 - Skenderija - Širokača/ Raspored
- 202 - Sarajevo - Kamenica/ Raspored
- 28 - Ilidža - Rakovica - Kobiljača/ Raspored
- 41A - Drvenija - Donji Velešići/ Raspored
- 203 - Sarajevo - Raštelica/ Raspored
- 22 - Sutjeska - Ilijaš - Lješevo/ Raspored
- 149 - Otoka - Briješće/ Raspored
- 15B - Otoka - Buća Potok/ Raspored
- 27A - Ilidža - Sokolović kolonija/ Raspored
- 17B - Dom Armije - Breka II/ Raspored
- 23 - Željeznička stanica - Rajlovac/ Raspored
- 20B - Park - Šip - Bušća/ Raspored
- 201 - Sarajevo - Ilijaš/ Raspored
- 200E - Aerodrom - Baščaršija/ Raspored
- 153 - Otoka - Turkušići/ Raspored
- 180 - Otoka - Sokolje/ Raspored
- 14 - Park - Podhrastovi/ Raspored
- 31E - Vijećnica - Dobrinja/ Raspored
- 21 - Sutjeska - Vogošća/ Raspored