Лінія 43
С. Козин
КП "Київпастранс"
КП "Київпастранс" 43 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
43 автобус (С. Козин) має 22 зупинки відправляється з Ст. М. Видубичі і закінчується в Козин-2.
Виберіть будь-яку 43 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: С. Козин (22 зупинок)
Ст. М. Видубичі
Цементний Завод
Корчуватський Кбм
Ж/М Корчувате-2
Автомобільний Центр
Домосфера
Готель Рамада Енкор
Віта-2
Шляхова Дiльниця
М/Н Віта-Литовська
Фк Динамо
Лісова (На Вимогу)
С. Конча-Заспа
Санаторій Конча-Заспа
На Вимогу
С. Конча-Озерна
Санаторій ""Жовтень""
На Вимогу
Дитячий Оздоровчий Комплекс ""Дружба""
База Відпочинку ""Сосновий Бір""
Козин-1
Козин-2
Часті запитання по 43
О котрій годині розпочинає рух 43 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 43 автобус о 06:10 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 43 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 43 автобус о 20:15 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 43 автобус?
Коли прибуває С. Козин Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії С. Козин Автобус.
Чи існує 43 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 43 автобус зупинка.
43 автобус Розклад руху
43 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 06:10 - 20:15
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:10 - 20:15 | 85 - 105 |
вт | 06:10 - 20:15 | 85 - 105 |
ср | 06:10 - 20:15 | 85 - 105 |
чт | 06:10 - 20:15 | 85 - 105 |
пт | 06:10 - 20:15 | 85 - 105 |
сб | 06:10 - 20:15 | 85 - 105 |
нд | 06:10 - 20:15 | 85 - 105 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус КП "Київпастранс"
Переглядайте всі оновлення на 43 (від Ст. М. Видубичі), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 43 (С. Козин) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від КП "Київпастранс" зараз.
Вартість проїзду на автобус 43
Ціни КП "Київпастранс" на 43 (С. Козин) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків КП "Київпастранс" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті КП "Київпастранс".
43 (КП "Київпастранс")
"Першою зупинкою 43 автобус маршруту є Ст. М. Видубичі, а останньою - Козин-2. 43 (С. Козин) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 43 має 22 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 39 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані КП "Київпастранс", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 43 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 43 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 43
Переглядайте лінію 43 (С. Козин) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 43 автобус та відстеження руху автобус КП "Київпастранс" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для КП "Київпастранс" або планувальник поїздок для Метро, Трамвай, Тролейбус, Електричка, Автобус або Shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для КП "Київпастранс" і будь-якого автобус, включаючи лінію 43, в Київ
43 - Альтернативні напрямки руху
КП "Київпастранс" маршрути в Київ
- 115 - Будинок культури "Дарниця" - Контрактова площа/ Розклад
- 48 - Готель "Славутич" - ст. м. Лівобережна/ Розклад
- 2 - вул. Булгакова - вул. Шолуденка/ Розклад
- 53 - Рибальський півострів - ст. м. Контрактова Площа/ Розклад
- 27 - с. Пирогів - ст. м. Либідська/ Розклад
- 114 - вул. Радунська - Залізничний вокзал "Центральний"/ Розклад
- 18 - ст. м. Харківська - Харківське шосе/ Розклад
- 47 - ст. м. Дорогожичі - ст. м. Нивки/ Розклад
- 11 - ст. м. Лісова - с. Рибне - Радіоцентр (с. Биківня)/ Розклад
- 33 - ж/м Лісовий - ст. м. Лісова/ Розклад
- 73 - вул. Милославська - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 90 - вул. Григоровича-Барського - пл. Валерія Марченка/ Розклад
- 95 - ж/м Микільська Слобідка - станція Лівий берег/ Розклад
- 51 - ст. м. Либідська - ст. м. Червоний хутір/ Розклад
- 65 - вул. Митрополита Андрея Шептицького - вул. Петра Запорожця/ Розклад
- 97 - ж/м Новобіличі - ст. м. Святошин/ Розклад
- 23 - вул. Симиренка - Ринок "Нивки"/ Розклад
- 6ТР - Діагностичний центр - Майдан Незалежності/ Розклад
- 63 - вул. Космонавта Волкова - ст. м. Червоний Хутір/ Розклад
- 32 - Мінський масив - ст. м. Нивки/ Розклад