קו 44
גדות←חצור הגלילית
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 44 (גדות←חצור הגלילית) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בגדות מרכז ומסתיים במסוף חצור הגלילית/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גדות←חצור הגלילית (13 תחנות)
גדות מרכז
מסעף גדות
המושבה 1
המושבה 2
בני צפת 1
ורד הירדן 1
ורד הירדן 2
מסעף משמר הירדן
הרחבה
מזכירות
קיבוץ מחניים
צומת מחניים
מסוף חצור הגלילית/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-08:50 בשישי
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-14:10 בשישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו גדות←חצור הגלילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גדות←חצור הגלילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (גדות←חצור הגלילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גדות←חצור הגלילית (גדות←חצור הגלילית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 44 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 44 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 44
קו 44 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 09:20 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:20 - 20:15 | 70 - 320 |
ב׳ | 09:20 - 20:15 | 75 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:20 - 20:15 | 70 - 320 |
ה׳ | 09:20 - 20:15 | 70 - 320 |
ו׳ | 08:50 - 14:10 | 90 - 115 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ גדות מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (גדות←חצור הגלילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (גדות←חצור הגלילית) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
44 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 44 היא גדות מרכז והתחנה האחרונה היא מסוף חצור הגלילית/הורדה.
קו 44 (גדות←חצור הגלילית) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (גדות←חצור הגלילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 43 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-11/ לוח זמנים
- 16 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 58 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-13/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->גשר הידידות/יציאה-עין קנייא-11/ לוח זמנים
- 41 - אלמגור מרכז-אלמגור<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 21 - מבוא חמה-מבוא חמה<->גשור-גשור-10/ לוח זמנים
- 558 - כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 87 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->מכללת אוהלו-קצרין-20/ לוח זמנים
- 61 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 111 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->בני יהודה מרכז-בני יהודה-21/ לוח זמנים
- 11 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 88 - דליות/איה-קצרין<->אבני איתן-אבני איתן-10/ לוח זמנים
- 71 - נטור-נטור<->בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 82 - האלון/התאנה-מעלה גמלא<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20
- 63 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->יונתן-יונתן-20/ לוח זמנים
- 59 - מכללת אוהלו-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-12/ לוח זמנים
- 54 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-11/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->גבעת יואב א'-גבעת יואב-10/ לוח זמנים
- 15 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן-12/ לוח זמנים
- 74 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים