קו 44
מנוף←תרדיון
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 44 (מנוף←תרדיון) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל במנוף מרכז ומסתיים בתרדיון/מכללת וינגייט.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מנוף←תרדיון (15 תחנות)
מנוף מרכז
שכניה
מסעף שכניה
צומת קורנית / מנוף
צומת יודפת/784
רפאל/כביש 784
מרכז שירותים
מועצה אזורית משגב
צומת מישגב
צומת יובלים
תרדיון כניסה
תרדיון/ביטוח לאומי
תרדיון/צ. ירוק כתום
תרדיון/תפרון
תרדיון/מכללת וינגייט
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-09:00 בשישי
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-09:00 בשישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו מנוף←תרדיון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מנוף←תרדיון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (מנוף←תרדיון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מנוף←תרדיון (מנוף←תרדיון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 44 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 44 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 44
קו 44 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 17:20 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 17:20 - 22:40 | 320 |
ב׳ | 17:20 - 22:40 | 320 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 17:20 - 22:40 | 320 |
ה׳ | 17:20 - 22:40 | 320 |
ו׳ | 09:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 20:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ מנוף מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (מנוף←תרדיון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (מנוף←תרדיון) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
44 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 44 היא מנוף מרכז והתחנה האחרונה היא תרדיון/מכללת וינגייט.
קו 44 (מנוף←תרדיון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (מנוף←תרדיון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 978 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 62 - הזמיר/נשר-נהריה<->ההגנה/הרצל-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 511 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-17/ לוח זמנים
- 2 - המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 172 - כניסה מזרחית-שפרעם<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ז/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#יעד ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מעליא-מעיליא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-21/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1אחיפה ↔ שפרעם/ לוח זמנים
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 2 - אום אלשתוייה-אעבלין<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 471 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אשכר/שניר-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זדייר חנא ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 313 - יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל-יאנוח ג'ת<->מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שחיפה ↔ טמרה/ לוח זמנים
- 54 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->חיילים משוחררים טז-פקיעין-1#/ לוח זמנים
- 93 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->בית ספר מאר אליאס-אעבלין-2א/ לוח זמנים