קו 451
באר שבע←רהט
גלים (Galeem)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 451 של גלים (Galeem) (מעודכן)
בקו 451 (באר שבע←רהט) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום ומסתיים בחממות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 451 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←רהט (33 תחנות)
שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום
שוק עירוני/רמב''ם
דואר/יצחק רגר
יצחק רגר/שדרות שז''ר
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
אוניברסיטת בן גוריון/יצחק רגר
מרכז אורן/יצחק רגר
מחלף עידן הנגב למערב
צומת רהט דרום
עומר אלמוח'תאר/השלושה
אלח'זאן/כניסה
אלח'זאן/כ. אלשאבי
אלח'זאן/כ. אלנוראס
אלנוראס/476
אלפג'ר/עזה
אלנוראס/411
אולם ספורט
חאפז אברהים
אלעודה/אלסבר
חאפז אברהים
אלמדינה אלמונוארה/אלחיאת
אלחזאן/קנטרי
אלח'זאן אלאקסא
אלחזאן/חטין
בית ספר סלמאן
הגבעה
מרכז מתחם 5
התאומים
כיכר אחמד שוקי
אלשוערא
כיכר הנח'לה
חממות דרום
חממות
שאלות ותשובות לגבי קו 451
מתי מתחיל לפעול קו 451?
קו 451 מתחיל לפעול ב-08:30 בשישי
באיזו שעה קו 451 מפסיק לעבוד?
קו 451 מפסיק לפעול ב-13:50 בשישי
מתי מגיע קו 451?
כדי לראות מתי קו באר שבע←רהט האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←רהט הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 451 (באר שבע←רהט)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←רהט (באר שבע←רהט) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 451 של גלים (Galeem) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 451 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 451 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 451 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 451
קו האוטובוס 451, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 09:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:00 - 20:00 | 60 - 120 |
ב׳ | 09:00 - 20:00 | 60 - 120 |
ג׳ | 09:00 - 20:00 | 60 - 120 |
ד׳ | 09:00 - 20:00 | 60 - 120 |
ה׳ | 09:00 - 20:00 | 60 - 120 |
ו׳ | 08:30 - 13:50 | 60 - 260 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס גלים (Galeem)
צפה בכל העדכונים ל451 (מ שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 451 (באר שבע←רהט) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גלים (Galeem) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 451
תעריף הנסיעה ב451 (באר שבע←רהט) של גלים (Galeem) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גלים (Galeem), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גלים (Galeem).
451 (גלים (Galeem))
התחנה הראשונה של קו 451 היא שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום והתחנה האחרונה היא חממות.
קו 451 (באר שבע←רהט) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גלים (Galeem), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 451. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 451.
מעקב אחר קו האוטובוס 451 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 451 (באר שבע←רהט) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 451 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גלים (Galeem) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גלים (Galeem) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גלים (Galeem) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 451 ב-ישראל
451 - כיוונים חלופיים
קווי גלים (Galeem) בישראל
- 461 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-10/ לוח זמנים
- 427 - חממות-רהט<->מסגד טאלב/קופת חולים לאומית-ערערה בנגב-10/ לוח זמנים
- 593 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->קניון איילון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 230 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 454 - חממות-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 455 - חממות-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 4 - אלנור/אלקאהרה-חורה<->אלסלאם/אלנור-חורה-20/ לוח זמנים
- 462 - מכללת ספיר-שער הנגב<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 450 - חממות-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 494 - מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה-אופקים<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 496 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 1 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->אלמידאן-כסיפה-20/ לוח זמנים
- 1 - מחסן עירייה-רהט<->אלחזאן/חטין-רהט-20/ לוח זמנים
- 3 - מסוף תפוז/אלסאלם-רהט<->רפח/אלבואי-רהט-10/ לוח זמנים
- 42 - משמר הנגב/מרכז-משמר הנגב<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-10/ לוח זמנים
- 592 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->קניון איילון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 423 - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 471 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 466 - חממות-רהט<->מכללת אחוה-באר טוביה-10/ לוח זמנים
- 4 - בגדד-רהט<->בגדד-רהט-32/ לוח זמנים