קו 51
עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 51 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 51 (עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בעירייה ומסתיים בשדרות החשמונאים/לב העיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 51 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר (24 תחנות)
עירייה
דם המכבים/תלתן
תלתן/ד''ר משה סנה
לבונה /פיקוס
לבונה /לימון
עמק דותן /נחל עיון
עמק דותן/עמק יזרעאל
נחל געתון/נחל דליה
נחל געתון/נחל הבשור
נחל פארן/עמק החולה
מרכז שרבט/עמק החולה
עמק החולה/עמק יזרעאל
נחל צין/נחל שורק
נחל שורק /נחל צין
נחל שורק/מעלה גדעון
נחל יבנאל/נחל שורק
מגדל הלבנון/מעלה נמר
מגדל הלבנון /מעלה גדעון
נחל צלמון/נחל זוהר
יצחק רבין /נחל צלמון
יצחק רבין /בי''ס ניצנים
שדרות יצחק רבין/נחל נעמן
שד. החשמונאים/יצחק רבין
שדרות החשמונאים/לב העיר
שאלות ותשובות לגבי קו 51
מתי מתחיל לפעול קו 51?
קו 51 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 51 מפסיק לעבוד?
קו 51 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 51?
כדי לראות מתי קו עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 51 (עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר (עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 51 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 51 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 51 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 51 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 51
קו 51 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 25 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 25 |
ג׳ | 07:00 - 23:00 | 60 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 25 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 25 |
ו׳ | 06:00 - 16:30 | 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:45 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל51 (מ עירייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 51 (עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 51
תעריף הנסיעה ב51 (עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
51 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 51 היא עירייה והתחנה האחרונה היא שדרות החשמונאים/לב העיר.
קו 51 (עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 51. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 51.
מעקב אחר קו האוטובוס 51 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 51 (עירייה←שדרות החשמונאים/לב העיר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 51 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 51 ב-ישראל
51 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 327 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 220 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 73 - החבל/הירדן-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים