קו 67
חדרה←פרדס חנה-כרכור
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 67 (חדרה←פרדס חנה-כרכור) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה/רציפים ומסתיים בת. רכבת קיסריה פרדס חנה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←פרדס חנה-כרכור (26 תחנות)
ת. מרכזית חדרה/רציפים
משטרה
כביש 4/שדרות החרות
אזור תעשיה דרומי
כביש 4/חוף הכרמל
צומת חרושת
צומת חפציבה/כביש 4 לצפון
צומת נחל חדרה
צומת פל ים
השיטה/אלון התבור
השיטה/הרדוף הנחלים
האשל/השיטה
האשל/אלת המסטיק
האשל/חבצלת החוף
האשל/הרדוף הנחלים
האשל/אלון התבור
חלמיש/651
שוהם פארק התעשייה/חלמיש
שוהם/ברקת
שחם/שוהם
שחם/תרשיש
הטוחן/שחם
חלמיש/הטוחן
גרניט/החרש
גרניט/הטוחן
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
שאלות ותשובות לגבי קו 67
מתי מתחיל לפעול קו 67?
קו 67 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 67 מפסיק לעבוד?
קו 67 מפסיק לפעול ב-08:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 67?
כדי לראות מתי קו חדרה←פרדס חנה-כרכור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←פרדס חנה-כרכור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67 (חדרה←פרדס חנה-כרכור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←פרדס חנה-כרכור (חדרה←פרדס חנה-כרכור) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 67 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67
קו 67 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:45 - 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 08:00 | 60 - 75 |
ב׳ | 05:45 - 08:00 | 60 - 75 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:45 - 08:00 | 60 - 75 |
ה׳ | 05:45 - 08:00 | 60 - 75 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל67 (מ ת. מרכזית חדרה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67 (חדרה←פרדס חנה-כרכור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67
תעריף הנסיעה ב67 (חדרה←פרדס חנה-כרכור) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
67 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 67 היא ת. מרכזית חדרה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת קיסריה פרדס חנה.
קו 67 (חדרה←פרדס חנה-כרכור) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67.
מעקב אחר קו האוטובוס 67 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67 (חדרה←פרדס חנה-כרכור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67 ב-ישראל
67 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 383 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 23 - השומרון/ותיקים-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 224 - מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 327 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 249 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים