קו 14
ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 14 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה ומסתיים בקניון גני הדרים/הפרדס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 14 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס (31 תחנות)
ת. מרכזית חדרה
הלל יפה/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
הרברט סמואל/הגיבורים
חטיבת גולני/חברת עזרא
חטיבת גולני/כספי
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/יפה נוף
העצמאות/כ''ט בנובמבר
העצמאות/שדרות האביב
העצמאות/יציאת אירופה
קיבוץ גלויות/גדות
קיבוץ גלויות/השושנים
קיבוץ גלויות/בית ספר פאר עם
קיבוץ גלויות/חיפה
השושנים/חיפה
השושנים/התאנים
השושנים
התאנים/נחל פולג
קניון גני הדרים/הפרדס
הפרדס/עירית
שפק/אילת
האבוקדו/שפק
הפרדס/שקצר
הפרדס/וולפברג
קניון גני הדרים/הפרדס
שאלות ותשובות לגבי קו 14
מתי מתחיל לפעול קו 14?
קו 14 מתחיל לפעול ב-05:05 בשישי
באיזו שעה קו 14 מפסיק לעבוד?
קו 14 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 14?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 14 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 14 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 14 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 14 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 14
קו 14 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 23:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 23:25 | 40 - 60 |
ד׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:05 - 17:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:40 | 25 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל14 (מ ת. מרכזית חדרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 14
תעריף הנסיעה ב14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
14 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 14 היא ת. מרכזית חדרה והתחנה האחרונה היא קניון גני הדרים/הפרדס.
קו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 14. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 14.
מעקב אחר קו האוטובוס 14 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 14 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 14 ב-ישראל
14 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->הרבי מלובאוויטש/הרב עובדיה יוסף-דימונה-19/ לוח זמנים
- 87 - ליאון בלום-חיפה<->רענן/קדימה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 202 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 374 - מסוף קריית שרת-חולון<->שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה-19/ לוח זמנים
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 416 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 58 - נגבה/שדה נחום-ראשון לציון<->יעקב פריימן/בנימין שמוטקין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 1 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 24 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->הרימון/התמר-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים
- 72א - שבזי/צלאח-קרית אתא<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים