קו 16
מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 16 (מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל במעבר גבול טאבה ומסתיים בת. מרכזית אילת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה (32 תחנות)
מעבר גבול טאבה
דרך מצרים/מלון הנסיכה
חוף מגדלור/דרך מצריים
המצפה התת ימי/דרך מצריים
דרך מצרים/בית ספר שדה
חוף אלמוג/דרך מצריים
חוף הוויליג'/דרך מצריים
דרך מצרים/חוות הגמלים
ריף הדולפינים/דרך מצריים
דרך מצרים/נמל שער דרומי
נמל צפוני
דרך מצרים/חוף החשמל
דרך מצרים/חיל הים
מלון קלאב הוטל/דרך מצריים
קניון מול הים
מלון לאונרדו פלזה/קיסר
תרשיש/מלון קיסר
מלון דן פנורמה/תרשיש
דרבן/קאמן
מלון מג'יק פאלאס/קראון פלאזה
מלון אסטרל וילג'/מתחם רד
מלון רויאל ביץ'/מלכת שבא
מלון הרודס/מלון דן
קניון אייס מול/קאמפן
מלון אגמים/קאמפן
מלון לאונרדו קלאב/קאמפן
דרבן/תרשיש
קניון מול הים/דרבן
דרך הערבה/שדרות התמרים
שדרות התמרים/שפיפון
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
ת. מרכזית אילת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-09:00 בשישי, שבת
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה (מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה) הוא בסביבות ה-₪4.70.
האם קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:05 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ב׳ | 09:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ג׳ | 09:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ד׳ | 09:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ה׳ | 09:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ו׳ | 09:00 - 17:00 | 30 |
ש׳ | 09:00 - 20:00 | 20 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ מעבר גבול טאבה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪4.70. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
16 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 16 היא מעבר גבול טאבה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית אילת/הורדה.
קו 16 (מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (מעבר גבול טאבה←ת. מרכזית אילת/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 6 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->הדשנים-חיפה-1ז/ לוח זמנים
- 171 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 164 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 97 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->זינגר/הזז-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 67א - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->מסוף הר נוף/בית הדפוס-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 550 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1ב/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->המייסדים/השמינית-פרדס חנה כרכור-2#/ לוח זמנים
- 790 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->הרבי מלובאוויטש/הרב עובדיה יוסף-דימונה-19/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א/ לוח זמנים
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#/ לוח זמנים