קו 2
שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
קו האוטובוס 2 (שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי) הוא קו מעגלי בעל 30 תחנות, שיוצא מ שוק/ז'בוטינסקי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי (30 תחנות)
שוק/ז'בוטינסקי
אליהו פרומצ'נקו/החלוץ
מעונות הסטודנטים/הנשיא
קופת חולים/הנשיא
כיכר הדלי
חיים וייצמן/מרדכי אנילביץ'
מרכז רסקו/חיים וייצמן
דוד רמז/דוד אלעזר
דוד רמז/האחד עשר
דוד רמז/האחד עשר
האחד עשר/לוחמי הגטאות
דוד אלעזר/יפה נוף
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
דוד אלעזר/לח''י
צה''ל 1
מסעף בית העלמין
צה''ל 4
צה''ל 7
צה''ל 13
צה''ל 10
צה''ל 11
אצ''ל/צה''ל
אצ''ל/דרך הרב חיים חורי
שפרינצק/קרן היסוד
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
דרך ז'בוטינסקי/החלוץ
שוק/ז'בוטינסקי
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-09:00 ברביעי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-12:30 ברביעי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי (שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 פועל ברביעי. שעות הפעילות הן: 09:00 - 12:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:00 - 12:30 | 35 |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ שוק/ז'בוטינסקי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
2 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 2 היא שוק/ז'בוטינסקי והתחנה האחרונה היא שוק/ז'בוטינסקי.
קו 2 (שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי) פועל ברביעי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (שוק/ז'בוטינסקי←שוק/ז'בוטינסקי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שחיפה ↔ טמרה/ לוח זמנים
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א/ לוח זמנים
- 82 - הרבי מלובאוויטש/כ''ב ילדי מעלות-צפת<->בי''ס בירב/כ''ב ילדי מעלות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 44 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעדת אלשריף-בית ג'ן-1#/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מצפה אביב ד-מצפה אבי''ב-1ך/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 43 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מועדון חברים-הררית-1#הררית ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 4 - שונית/כוכב הים-נהריה<->שדרות ששת הימים/שלום הגליל-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 22א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->נוף הבשן א-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 64 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->מועצה מקומית-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1#/ לוח זמנים
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 5 - קניון נהריה-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-3ב/ לוח זמנים