קו 433
ירושלים←ראשון לציון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 433 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 433 (ירושלים←ראשון לציון) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ראשל''צ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 433 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←ראשון לציון (33 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
מחלף חמד
מחלף שורש
מחלף לטרון
צומת חטיבה שבע
מג''ב משמר אילון
כיכר התאנה/424
צומת משמר איילון
צומת גזר
צומת כפר שמואל
צומת בית חשמונאי
צומת מושב עזריה
יד רמב''ם
מחלף נשרים
מחנה פיקוד העורף
ת. מרכזית רמלה
שדרות הרצל/אנגל
צומת ניר צבי
שוק סיטונאי
תעשיון צריפין
המרכז רפואי יצחק שמיר/צריפין
צומת חב''ד
צומת בית דגן/כביש 44
דרך המכבים/מכון וולקאני
דרך המכבים/אלי כהן
דרך המכבים/שדרות הציונות
הרצל/קרן היסוד
הרצל/עין הקורא
הרצל/ינובסקי
ת. רכבת ראשונים
מוטה גור/שדרות יצחק רבין
ההסתדרות/חומה ומגדל
ת. מרכזית ראשל''צ
שאלות ותשובות לגבי קו 433
מתי מתחיל לפעול קו 433?
קו 433 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 433 מפסיק לעבוד?
קו 433 מפסיק לפעול ב-16:40 בשישי
מתי מגיע קו 433?
כדי לראות מתי קו ירושלים←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 433 (ירושלים←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←ראשון לציון (ירושלים←ראשון לציון) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 433 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 433 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 433 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 433 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 433
קו 433 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:50 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 30 |
ב׳ | 05:50 - 23:30 | 30 |
ג׳ | 08:20 - 23:30 | 30 - 45 |
ד׳ | 05:50 - 23:30 | 30 |
ה׳ | 05:50 - 23:30 | 30 |
ו׳ | 07:00 - 16:40 | 30 - 60 |
ש׳ | 20:50 - 23:20 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל433 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 433 (ירושלים←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 433
תעריף הנסיעה ב433 (ירושלים←ראשון לציון) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
433 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 433 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ראשל''צ.
קו 433 (ירושלים←ראשון לציון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 433. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 433.
מעקב אחר קו האוטובוס 433 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 433 (ירושלים←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 433 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 433 ב-ישראל
433 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 15 - האומן/ברעם-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 28 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז/ לוח זמנים
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 102 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 98 - שמואל הנביא/זקס-ירושלים<->ירמיהו/שמגר-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 204 - מסוף קניון הזהב-ראשון לציון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 806 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 798 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->שוק פייסל-מזרעה-1#/ לוח זמנים