קו 465
ירושלים←קדומים
אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 465 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) (מעודכן)
בקו 465 (ירושלים←קדומים) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה תפעולית/ביטוח לאומי ומסתיים בגני ילדים/היובל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 465 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←קדומים (56 תחנות)
תחנה תפעולית/ביטוח לאומי
גשר המיתרים/שד' הרצל
שערי ירושלים/ליפתא
צומת רמות/גולדה
מרכז מסחרי/גולדה
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
שדרות גולדה מאיר/בנימין מינץ
צומת קבר שמואל הנביא
צומת גבעת זאב
מחנה עופר/כביש 443
מחלף בית חורון
מחסום מכבים
צומת שילת
צומת מבוא מודיעים
צומת מתקן אדם
צומת מודיעים (גמזו)
צומת בית נחמיה
צומת שוהם
צומת אלעד
צומת נחשונים
מחלף ראש העין דרום לצפון
כביש 444 לצפון/שד' שלמה המלך
צומת ראש העין לצפון/כביש 444
מחלף קסם
צומת קסם
צומת רכבת קסם
צומת אלפי מנשה
מחסום חדש 2
קרני שומרון/כניסה
קניון קרני שומרון
קניון קרני שומרון
שדרות רחבעם/קרני שומרון
שדרות רחבעם/קוממיות
קרני שומרון/יציאה
הרב פנחס לוין/נתיבות שלום
הרב פנחס לוין/איילת השחר
הרב פנחס לוין/חזון עובדיה
הרב פנחס לוין/רבי מאיר מפרימישלן
כיכר רמב''ם/רבי מאיר מפרימישלן
אולם אירועים/הגאון מוילנה
מרכז מסחרי/חת''ם סופר
'חת''ם סופר ג
'חת''ם סופר ד
'חת''ם סופר ה
הרב פנחס לוין/חזון עובדיה
הרב פנחס לוין/איילת השחר
הרב פנחס לוין/נתיבות שלום
הבעש''ט/הרב פנחס לוין
מחנה קדום
מעלה שניאור/תבואת שמש
דרך הציונות/מעלה שניאור
דרך הציונות/יהלום
יפה נוף/מעלה רש''י
אולפנה/מבוא צפנת
מבוא צפנת/תרצה
גני ילדים/היובל
שאלות ותשובות לגבי קו 465
מתי מתחיל לפעול קו 465?
קו 465 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 465 מפסיק לעבוד?
קו 465 מפסיק לפעול ב-09:00 בשישי
מתי מגיע קו 465?
כדי לראות מתי קו ירושלים←קדומים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←קדומים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 465 (ירושלים←קדומים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←קדומים (ירושלים←קדומים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 465 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 465 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 465 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 465 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 465
קו האוטובוס 465, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:00 - 18:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 18:30 | 360 |
ב׳ | 09:30 - 18:30 | 180 - 360 |
ג׳ | 08:00 - 19:30 | 270 - 420 |
ד׳ | 00:00 - 18:30 | 360 |
ה׳ | 00:00 - 18:30 | 360 |
ו׳ | 00:00 - 09:00 | 180 - 360 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
צפה בכל העדכונים ל465 (מ תחנה תפעולית/ביטוח לאומי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 465 (ירושלים←קדומים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 465
תעריף הנסיעה ב465 (ירושלים←קדומים) של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura).
465 (אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura))
התחנה הראשונה של קו 465 היא תחנה תפעולית/ביטוח לאומי והתחנה האחרונה היא גני ילדים/היובל.
קו 465 (ירושלים←קדומים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 465. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 465.
מעקב אחר קו האוטובוס 465 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 465 (ירושלים←קדומים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 465 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 465 ב-ישראל
465 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) בישראל
- 125 - האומן/ברעם-ירושלים<->העירית/הכרכום-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 24 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים-3#/ לוח זמנים
- 264 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->'כפר עציון ב-כפר עציון-1#/ לוח זמנים
- 380 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מרכז מסחרי/יהושע בן נון-קרית ארבע-1#/ לוח זמנים
- 145 - מסוף תל ציון-כוכב יעקב<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 83 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ישיבה תיכונית מדעית-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 155 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->שדרות החוצבים/המגרסות-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 147 - אזור תעשיה שער בנימין-מטה בנימין<->מחנה רבין-מטה בנימין-1#/ לוח זמנים
- 56 - נגוהות/מרכז-נגוהות<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-11/ לוח זמנים
- 479 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->'חת''ם סופר ה-עמנואל-1#/ לוח זמנים
- 946 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חמדת-חמדת-1#/ לוח זמנים
- 139 - התן/השופר-גבעת זאב<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 382 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מרכז מסחרי/יהושע בן נון-קרית ארבע-1#/ לוח זמנים
- 469 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->גני ילדים/היובל-קדומים-1#/ לוח זמנים
- 364 - 'מיצד א-אספר<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 126 - דרך צמח השדה/העירית-מעלה אדומים<->מרכז מסחרי/פארן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 462 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->קניון אריאל-אריאל-1#/ לוח זמנים
- 381 - בית רומנו-הר חברון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 57 - שד. כלב בן יפונה/דוד המלך-קרית ארבע<->אדורה/מרכז-אדורה-1#/ לוח זמנים
- 157 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->שדרות החוצבים/המגרסות-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים