קו 631
חיפה←חריש
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 631 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 631 (חיפה←חריש) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת חוצות המפרץ ומסתיים בקידמה/התמדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 631 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←חריש (32 תחנות)
ת. רכבת חוצות המפרץ
משרד הרישוי
קניון לב המפרץ
מחלף יגור
צומת יקנעם/מושבה
צומת יקנעם עילית
מחלף אליקים
צומת חריש למזרח
צומת המטווח למזרח
גפן/אשל
גפן/אלון
גפן/תאנה
גפן/תמר
תמר/גפן
ספיר/טופז
ספיר/טורקיז
ספיר/טופז
שוהם/ספיר
דרך ארץ/צאלון
דרך ארץ/שדרות האחווה
שדרות ההגשמה/סביון
לוטם/צבעוני
לוטם/יסמין
לוטם
סביון/לוטם
סביון/סחלב
שדרות ההגשמה/חברותא
תנופה/התמדה
תנופה/הגשמה
קידמה/תנופה
קידמה/החלומות
קידמה/התמדה
שאלות ותשובות לגבי קו 631
מתי מתחיל לפעול קו 631?
קו 631 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 631 מפסיק לעבוד?
קו 631 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 631?
כדי לראות מתי קו חיפה←חריש האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←חריש הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 631 (חיפה←חריש)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←חריש (חיפה←חריש) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 631 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 631 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 631 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 631 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 631
קו 631 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 - 23:00 | 60 - 90 |
ב׳ | 00:00 - 23:00 | 60 - 105 |
ג׳ | 09:00 - 21:00 | 240 |
ד׳ | 00:00 - 23:00 | 60 - 105 |
ה׳ | 00:00 - 23:00 | 60 - 105 |
ו׳ | 00:00 - 15:30 | 90 |
ש׳ | 22:15 - 23:30 | 75 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל631 (מ ת. רכבת חוצות המפרץ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 631 (חיפה←חריש) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 631
תעריף הנסיעה ב631 (חיפה←חריש) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
631 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 631 היא ת. רכבת חוצות המפרץ והתחנה האחרונה היא קידמה/התמדה.
קו 631 (חיפה←חריש) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 631. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 631.
מעקב אחר קו האוטובוס 631 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 631 (חיפה←חריש) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 631 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 631 ב-ישראל
631 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מוריה/הכרמל-חשמונאים-10/ לוח זמנים
- 101 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 33 - מסוף קסטינה-מלאכי לצפון-באר טוביה<->נחם א-נחם-20/ לוח זמנים
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים
- 139 - ת.רכבת ספיר-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים