66 Vonal
Határ Út M
BKK
BKK 66 autóbusz útvonal menetrendje és megállók (Frissítve)
A 66 autóbusz (Határ Út M) 24 megállók megállója van ami a Soroksár, Központi Raktárak megállóból indul és a Határ Út M megállóig közlekedik.
Válassz ki egy 66 autóbusz megállók -t a folyamatosan frissülő valós idejű menetrendekhez amiknek az útvonalát térképen is meg tudod tekinteni
Útirány: Határ Út M (24 megálló)
Soroksár, Központi Raktárak
Polimer
Ócsai Úti Felüljáró
Zsellér Dűlő
Soroksár, Hősök Tere H
Tárcsás Utca
Soroksár Felső H
Festékgyár
Torontál Utca
Pesterzsébet Vasútállomás
Csepeli Átjáró
Pesterzsébet Felső H
Baross Utca
János Utca
Pesterzsébet, Városközpont
Ady Endre Utca (Topánka Utca)
Szent Erzsébet Tér
Tátra Tér
Kossuth Lajos Utca / Mártírok Útja
Szigligeti Utca
Mártírok Útja / Határ Út
Nagykőrösi Út / Határ Út
Mészáros Lőrinc Utca
Határ Út M
66 GYIK
Mikor van az üzemkezdete a 66 autóbusz vonalnak?
A 66 autóbusz szolgáltatásai ekkor kezdődnek: 05:11, szombat.
Meddig jár a 66 autóbusz vonal?
A 66 autóbusz szolgáltatásai 04:52 órakor állnak meg péntek.
Mikor érkezik meg a 66 autóbusz?
Mikor jön a Határ Út M autóbusz vonal? Nézd meg az Élő Érkezési Időket az élő érkezési időkhöz és a Határ Út M autóbusz vonal teljes menetrendjének megtekintéséhez, amely a legközelebb van az Ön tartózkodási helyéhez.
Van egy 66 autóbusz megálló a közelemben?
Kattints ide a legközelebbi 66 Kattints ide megtekintéséhez. autóbusz megálló.
66 autóbusz Menetrend
66 autóbusz útvonal minden nap üzemel. Rendszeres ütemterv: 05:20 - 04:56
Nap | Üzemelési Órák | Frekvencia (perc) |
---|---|---|
hét | 05:20 - 04:56 | 15 - 30 |
kedd | 05:20 - 04:56 | 15 - 30 |
sze | 05:20 - 04:56 | 15 - 30 |
csüt | 05:20 - 04:56 | 15 - 30 |
pén | 05:20 - 04:52 | 15 - 33 |
szo | 05:11 - 04:53 | 15 - 20 |
vas | 05:13 - 04:56 | 15 - 20 |
A BKK autóbusz szolgáltatási figyelmeztetések
Tekintse meg a(z) 66 összes frissítését (a(z) Soroksár, Központi Raktárak állomásról), beleértve a valós idejű állapotinformációkat, a(z) autóbusz késéseket, az útvonalak változásait, a megállók helyének változásait és minden egyéb szolgáltatási változást. Tekintse meg a 66 (Határ Út M) valós idejű térképét, és kövesse nyomon a(z) autóbusz mozgását a térképen. Töltse le az alkalmazást a(z) BKK összes információjához most.
66 vonal, autóbusz viteldíj
A(z) BKK 66 (Határ Út M) árai több tényezőtől függően változhatnak. A(z) BKK jegyek költségeivel kapcsolatos további információkért kérjük, keresse fel a Moovit alkalmazást vagy a(z) BKK hivatalos webhelyét.
66 (BKK)
Az első megállója a 66 autóbusz útvonalnak Soroksár, Központi Raktárak és az utolsó megállója Határ Út M. 66 (Határ Út M) üzemel minden nap napokon.
További információ: 66 24 megállója van megállók megállóhelyen és a teljes utazási idő ehhez az útvonalhoz megközelítőleg 32 perc.
Épp úton vagy? Nézd meg, hogy miért több mint 1.5 millió felhasználó bízik meg a Moovit-ban, mint a legjobb tömegközlekedési alkalmazásban. A Moovit biztosítja neked a BKK szolgáltató által ajánlott útvonalakat autóbusz nyomonkövetésével, élő útirányokkal, vonal útvonal térképekkel a Budapest városban, és segít megtalálni a legközelebbi 66 autóbusz megállók a közeledben. Nincs internet elérhetőséged? Tölts le egy offline PDF térképet és magaddal viheted a autóbusz menetrendjét a 66 autóbusz vonalhoz.
66 vonal valós idejű autóbusz követő
Kövesse a 66 vonalat (Határ Út M) egy élő térképen valós időben, és kövesse annak helyét, ahogy az állomások között mozog. Használja a Moovit 66 autóbusz vonalkövetőként vagy élő BKK autóbusz követő alkalmazásként, és soha ne maradjon le a autóbusz-ról.
Használja az alkalmazást utazástervezőként a BKK számára, vagy utazástervezőként a metró, komp, villamos, autóbusz vagy vasút számára, hogy megtervezze útvonalát Budapest körül. Az útvonaltervező frissített adatokat jelenít meg a BKK és bármely autóbusz esetében, beleértve a 66 vonalat is, Budapest
66 - Alternatív Útirányok
BKK Budapest városban
- 960 - Móricz Zsigmond körtér M / Békásmegyer Újmegyeri tér/ Menetrend
- 133E - Újpalota Nyírpalota út / Nagytétény ipartelep/ Menetrend
- 277 - Örs vezér tere M+H / Bosnyák tér/ Menetrend
- 120 - Göncz Árpád városközpont M / Újpest-központ M/ Menetrend
- 40B - Kelenföld vasútállomás M / Budaörsi lakótelep/ Menetrend
- 916 - Uránia / Széll Kálmán tér M/ Menetrend
- 150 - Újbuda-központ M / Budatétény vasútállomás (Campona)/ Menetrend
- 160 - Óbudai rendelőintézet / Békásmegyer H/ Menetrend
- 73 - Keleti pályaudvar M / Nyugati pályaudvar M/ Menetrend
- 94E - Határ út M / Rákóczi Ferenc utca/ Menetrend
- 193E - Kőbánya-Kispest M / Vecsés Market Central Ferihegy/ Menetrend
- 287 - Budaörsi lakótelep / Budatétény vasútállomás (Campona)/ Menetrend
- 102 - Széll Kálmán tér M / Németvölgyi út/ Menetrend
- 33 - Móricz Zsigmond körtér M / Nagytétény-Diósd vasútállomás/ Menetrend
- 191 - Nyugati pályaudvar M / Mansfeld Péter park/ Menetrend
- 96 - Újpalota Szentmihályi út / Újpest Fóti út/ Menetrend
- 87A - Kelenföld vasútállomás M / Kamaraerdő/ Menetrend
- 238 - Csepel Szent Imre tér / Ady Endre utca/ Menetrend
- 979A - Hősök tere M / Csepel Csillagtelep/ Menetrend
- 941 - Móricz Zsigmond körtér M / Budatétény vasútállomás (Campona)/ Menetrend